مجموعه آزادی خواستار تغییر زمان بازی استقلال

قدرت الله سیف می گوید برای رفاه حال کارکنان مجموعه ورزشی آزادی خواهان برگزاری زودهنگام تر دیدار دو تیم استقلال و ذوب آهن شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، طبق برنامه ریزی سازمان لیگ دیدار روز آینده آبی پوشان تهرانی مقابل سبزپوشان اصفهانی ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه برنامه ریزی شده است و این در حالی است که حالا باتوجه به زمان اتمام بازی که در دقایق ابتدایی روز دوشنبه خواهد بود، قدرت الله سیف مدیر مجموعه ورزشی آزادی در جلسه هماهنگی پیش از بازی، درخواست خود را برای برگزاری زودهنگام تر این بازی مطرح کرده است.


در جلسه هماهنگی پیش از این مسابقه مدیر مجموعه ورزشی آزادی با اشاره به ساعات منع تردد که مشکلات زیادی برای برای کارمندانش در بازگشت به خانه هایشان ایجاد خواهد کرد، خواهان برگزاری این بازی حول و حوش ساعت ۲۱ و تقریبا ۳۰ دقیقه پس از اذان مغرب به افق تهران شده است. 


قدرت الله سیف در گفتگویی با ورزش سه ضمن تایید این خبر، اعلام کرد که منتظر خبر نهایی مسئولان درباره این موضوع است. 


گفتنی است روز آینده دو بازی دیگر در چارچوب هفته بیست و دوم برگزار خواهد شد؛ در یکی از این مسابقات تیم فوتبال سپاهان از ساعت ۲۰:۲۵ دقیقه در ورزشگاه نقش جهان از پرسپولیس میزبانی خواهد کرد و دقایقی بعدتر نیز پیکان در شهرقدس باید پذیرای تراکتور باشد.

تگ ها


ورزشگاه آزادی استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال