مجهول مثل طارمی، معلوم مثل تخلف مدیران پرسپولیس

مهدی طارمی شب گذشه با مصاحبه اسکایپ خود در برنامه نود از زوایای تازه ای از ماجرای محرومیت خود و آنچه که در میان کادر مدیریتی پرسپولیس و همچنین فیفا گذشته بود پرده برداشت ......

مهدی طارمی شب گذشه با مصاحبه اسکایپ خود در برنامه نود از زوایای تازه ای از ماجرای محرومیت خود و آنچه که در میان کادر مدیریتی پرسپولیس و همچنین فیفا گذشته بود پرده برداشت.
بالاخره گمگشته بزرگی که تمام اصحاب رسانه بدنبال پاسخ سوالات خود از او می خواستند واقعیت ماجرای محرومیت تلخ و کاملا آماتور گونه پرسپولیس را روشن سازد، شب گذشته تمام تعارفات و خط قرمز های را کنار گذاشت و در برنامه نود دوشنبه 2 بهمن 1396 حاضر شد و فوتبال ایران را در شوک فرو برد.
قطعا هیچ یک از هواداران باشگاه پرسپولیس و همچنین ددنبال کنندگان فوتبال در ایران، از شرایط مهدی طارمی و رفتارهای عجیب او دل خوشی ندارند، اما آنها هرگز به صورت مستقیم و موثق نیز نتوانستند از حرف های او نیز آگاه شوند! چرا که تا پیش از این، پسر بوشهری اسبق سرخ های پایتخت در برابر حمله ها و ادعای مدیران سابق خود روزه سکوت اختیار کرده بود!
مهدی طارمی بالاخره به صورت زنده در برنامه نود به بیان واقعیت ها پرداخت، او به قول خودمانی ها به سیم آخر زد تا حتی دست خودش را هم رو کند و بی پروا و بدون هیچ گونه گزافه گویی اذهان عمومی را روشن سازد که چرا چنین اتفاقات عجیب، تلخ، غیر حرفه ای و معما گونه در باشگاه پرسپولیس رخ داده بود!
طارمی  با تکذیب تمام مسائل مطرح شده مدعی شد: او هیچ گونه قراردادی با باشگاه پرسپولیس پیش از آنکه به ریزه اسپور برود امضا نکرده بود و قراردادی که علی اکبر طاهری در سازمان فیفا علیه باشگاه ترکیه ای دال بر حقانیت خود دانسته بود را جعلی خواند!
طارمی مدعی بود مدیران پرسپولیس و همچنین وکیلش در تمامی مسائل مطرح شده نقش اصلی را بازی می کردند و داستان گردان این ماجرا ها بودند! او حتی مدعی شد آن مصاحبه عجیب معروف به خیریت را به دستور مدیران وقت پرسپولیس صورت داده بود!
طارمی اما در یک بخش خود را مقصر دانست! او اعتراف کرد که انتخاب لیگ ترکیه برای ترانسفر شدن، بزرگ ترین اشتباهش بوده است که سریعا پس از 8 روز بدنبال تغییر آن بوده است، که باز هم در این راستا مدیران پرسپولیس او را در مسیر خلاف قانون قرار داده اند؛ طارمی مدعی بود هرگز از باشگاه ریزه اسپور هیچگونه هزینه ای دریافت نکرده بود و کادر این باشگاه پس از مطلع شدن از تصمیم جدی شماره 9 جدید خود، برای صادر کردن رضایت نامه از او طلب 3 میلیون یورو کردند که همین مسئله موجب درگیری او با این باشگاه شد!
طارمی در رسانه عمومی صدا و سیما به صراحت اعلام کرد مدیران پرسپولیس و همچنین وکلیش از تمامیت ماجرا مطلع بودند و آنها به او دستور بازگشت را دادند و حتی طارمی را اینگونه توجیه کرده بودند: آنها نمی توانند علیه تو هیچ اقدامی صورت دهند! برگرد تا ما برای این مسئله بتوانیم راه چاره ای بیاندیشیم!
در این شرایط مهدی طارمی که همواره رابطه بسیار خوبی را با حسین هدایتی مرد متمول سرخ ها داشته است و پیش از حضورش در ترکیه با پیشنهاد سرمایه دار  بزرگ استیل آذین برای باقی ماندن روبرو شده بود، برای بازگرداندن بخشی از هزینه های خود که در ترکیه بهه صورت شخصی متحمل شده بود وارد  عمل شد تا از طریق روابط شخصی اش با هدایتی مبلغ 500 میلیون تومان را دریافت کند!
این ماجرا ها  و سخنانی که مهدی طارمی در برنامه زنده نود علیه باشگاه پرسپولیس بیان کرد، چندان ما را نتوانست شوکه کند، چرا که در ماه های گذشته از اوضاع فاجعه انگیز باشگاه پرسپولیس در اواخر دوره مدیریت علی اکبر طاهری مطلع شدیم؛ با کنتار هم گذاشتن صحبت های علی اکبر طاهری و همچنین شناختی که از ترکاشوند و همچنین دیگر اعضای مدیریتی باشگاه سرخپوشان پایتخت به تازگی رسیده بودیم، ادعاهای مهدی طارمی کاملا منطقی به نظر می رسید!
به نظر می رسد دادگاه عالی ورزش باید در این پرونده ورود کند، چرا که شدیدا در این مورد بوی اختلاس ها و تخلف های بزرگ به مشام می رسد! تخلفی که از سوی سران سابق و همچنین وکلای اسبق مهدی طارمی به وضوح صورت گرفته است، اگر بدون بررسی قضات باقی بماند، بی شک چنین فضایی را برای دیگر افراد  برای تکرار چنین رفتاری به راحتی باز خواهد گذاشت!

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال