مجوز برگزاری مسابقات لیگ رزمی صادر شد

سرپرست دبیری فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی گفت: در پی هماهنگی فدراسیون با ستاد مبارزه با کرونا و اخذ مجوز از فدراسیون پزشکی ورزشی، مسابقات رزمی برگزار می‌شود....

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی، علیرضا نصیری سرپرست دبیری فدراسیون با اشاره به صدور مجوز برگزاری اردوها و مسابقات ورزش‌های رزمی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی، اظهار کرد: شیوع ویروس کرونا در کشور برگزاری تمرینات، مسابقات و سایر برنامه‌های فدراسیون را تحت الشعاع قرار داد. در حال حاضر به دنبال اجرای یک برنامه مدون در خصوص برگزاری اردوهای تیم ملی و مسابقات لیگ پس از بهبود اوضاع هستیم. تمام دوره‌ها و کلاس‌های مربیگری و داوری به صورت مجازی درحال برگزاری است و این روند ادامه خواهد داشت.

سرپرست دبیری فدراسیون افزود: در بحث موارد آموزشی و برگزاری دوره‌ها به صورت مجازی سازماندهی خاصی در کمیته آموزش صورت گرفته است که براساس آیتم‌ها و محورهای خاص و نیز دعوت از اساتید وزارت ورزش در پی ارتقای سطح کیفی این دوره‌ها و ارتقای عملکرد شرکت کنندگان هستیم.

نصیری با تاکید بر تقویت هیأت‌های استانی خاطر نشان کرد: عملکرد هیأت‌های استانی و سبک‌ها با توجه به توسعه ورزش همگانی با دقت بیشتری مورد ارزیابی و بررسی قرار می‌گیرد.

سرپرست دبیری فدراسیون در پایان گفت: با توجه به تعدد سبک‌ها هدف ما این است که تمام افرادی که تاکنون دیده نشده‌اند در معرض دید قرار گرفته و در تمام بخش‌ها توانایی خودشان را نشان دهند. در مورد چگونگی برگزاری مسابقات لیگ و اردوها طی جلساتی در روزهای آینده و با توجه به مساعد شدن شرایط تصمیم می‌گیریم.

تگ ها


ورزش رزمی ورزشهای رزمی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی