مجوز سفر فولاد به عربستان صادر شد

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: برای سفر به عربستان تابع سیاست‌های کلان کشور هستیم و شورای برون مرزی مجوز این سفر را صادر کرده است....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایرنا ، سعید آذری در مورد صادر شدن مجوز حضور کاروان فولاد به عربستان برای برگزاری دیدار پلی آف لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ما سه روز پیش این مجوز را از شورای برون مرزی گرفتیم. ما تابع سیاست فدراسیون و سیاست کلان ورزش کشور در این زمینه هستیم. با این حال با توجه به اینکه پیش بینی می شد چنین اتفاقی رخ می دهد اقدامات اولیه را انجام دادیم.

وی افزود: شرایط تیم در حال حاضر خوب است. ما توانستیم دیدارمان در جام حذفی را با درخشش همه اعضای تیم و هت تریک لوسیانو پریرا ببریم تا تیم از روحیه خوبی برخوردار باشد. شرایط تیمی ما خوب است. تمرینات را چهارم فروردین ماه برگزار خواهیم کرد و پس از آن با آلومینیوم در اراک بازی داریم و پس از آن کارمان در لیگ قهرمانان را آغاز کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد در مورد اینکه ممکن است گرفتن میزبانی به فولاد ضربه بزند، خاطرنشان کرد: من از سال گذشته این موضوع را به مسوولان وقت تذکر دادم. از بس این دود در چشم ما رفته دیگر کور شدیم. فکر می کنم این تصمیمات تحت تاثیر سیاست‌ها علیه ایران گرفته می شود چرا که بیشتر تصمیمات در سرتاسر ورزش علیه کشور ما است و همین چند ماه پیش بود که در راستای همین تصمیمات ظالمانه جودوی ما تعلیق شد.

آذری اضافه کرد: من از الان نگران اتفاقاتی هستم که در عربستان ممکن است برای ما رخ دهد. اینکه چه امکاناتی در اختیار ما قرار داده شود. اینکه وضعیت داوری چگونه خواهد بود. اینکه در فرودگاه چقدر ما را معطل کنند. همه این ها احتمالاتی است که داده می شود.

وی افزود: من قول می دهم ما با همه وجود می جنگیم اما کار سخت است. البته برای حریف ما العین هم سخت است چرا که باید در مقابل تیم خوب فولاد قرار بگیرد. با این حال ما قول می دهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و بازیکنان ما فوتبالی و با غیرت خواهند جنگید تا نتیجه خوبی بگیریم.

تگ ها


فولاد خوزستان