مجیدی: اردوی پُرفشاری زیر نظر منصوریان داشتیم

کاپیتان آلومینیوم امیدوار است با برگزاری اردوی آماده‌سازی بتوانند شرایط بهتری در ادامه فصل داشته باشند....

به گزارش "ورزش سه"، میثم مجیدی با اشاره به برگزاری اردوی ابتدای سال جدید آلومینیوم اراک اظهار کرد: پس از سه روز تعطیلی به اردوی مهاجران در نزدیکی شهر اراک آمدیم. اردوی بسیار خوبی بود و تمرینات منظمی داشتیم که موجب شد از نظر تاکتیکی و تمرینی به بلوغ خوبی برسیم.

او ادامه داد: بازیکنان متوجه شدند که آقای منصوریان چه چیزی از آنها می‌خواهد و امیدوارم در ادامه فصل هم بتوانیم دستورات تاکتیکی علی آقا را انجام دهیم و موجب خوشحالی هواداران شویم.

مدافع چپ آلومینیوم یادآور شد: ارتفاع شهر مهاجران نسبت به شهر اراک بیشتر است و تمرینات هوازی که در روزهای ابتدایی اردو داشتیم، برای ما سخت بود ولی به مرور زمان شرایط بهتر شد. به نظرم پیشنهاد خیلی خوبی بود که در این ارتفاع بالا تمرین کردیم و فکر می‌کنم برای دیدار با فولاد آماده‌تر شدیم.

مجیدی در خصوص دیدار بعدی آلومینیوم مقابل فولاد ابراز کرد: فولاد یکی از تیم‌های خیلی خوب لیگ برتر است و ما هم نشان دادیم برابر اینگونه تیم‌ها نمایش خوبی داریم و حریف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت. تیم ما جوان و با انگیزه است که بازیکنان با تمام توان کار می‌کنند و به قول آقای منصوریان مطمئنا در سال‌های آینده بیشتر از آنها خواهیم شنید. برای سه امتیاز به مصاف فولاد می‌رویم و امیدوار هستیم نمایش خوبی در این دیدار داشته باشیم.

او در مورد اضافه شدن بازیکنان جدید به آلومینیوم گفت: بازیکنان خوب و جوانی به تیم ما اضافه شدند که با نفرات قبلی به هماهنگی خوبی رسیده‌اند و امیدوارم به مرور زمان از همه استفاده شود تا نتیجه بگیریم.

مدافع آلومینیوم تصریح کرد: از هواداران آلومینیوم می‌خواهم مثل سال ۹۹ که از ما حمایت کردند و پشتیبان ما بودند، در سال جدید هم پشتیبان ما باشند تا آنها را خوشحال کنیم. دلم روشن است که با این تیم روزهای خوبی رقم می‌زنیم و حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.

تگ ها


میثم مجیدی فوتبال ایران علیرضا منصوریان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال