مجیدی از استقلال تا تیم امید/فتحی موافق بی چون و چرای تصمیم فدراسیون!

انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم امید حواشی را به همراه داشته است....

به گزارش خبرنگار مدال، فدراسیون فوتبال پس از مذاکراتی که با گزینه های مد نظرش داشت و پس از ناکامی در جلب رضایت آن ها به سراغ فرهاد مجیدی جوان رفت و ادله اش هم این بود که مجیدی به واسطه جوان بودن و نزدیکی سنی با بازیکنان، می تواند در تیم امید موفق باشد. فرهاد مجیدی اما، که در پروسه انتخاب سرمربی برای استقلال با ضد و نقیض های متعدد و وعده های عملی نشده در استقلال مواجه شده بود، فرصت را غنیمت شمرد و به فدراسیون نشین ها پاسخ مثبت داد. این اما همه ماجرا نبود چرا که کمیته ملی المپیک که گویا در جریان ماجرا نبود، گفت که این انتخاب مورد قبول این کمیته نیست تا ماجرای انتخاب سرمربی برای تیم فوتبال امید به مشکلی لاینحل تبدیل شود. امروز اما مسئولان فدراسیون اعلام کردند که از موضع خود در خصوص مجیدی کوتاه نمی آیند چرا که طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال، این فدراسیون مرجع تصمیم گیری برای تیم امید است و کمیته ملی المپیک فقط وظیفه نظارت دارد و نه دخالت...البته خبرهایی هم منتشر شده مبنی بر این که اردوی امیدها فعلا لغو شده است و جایگاه مجیدی به دلیل واکنش کمیته ملی المپیک تا حدی متزلزل شده است.
با این وجود فرهاد مجیدی با وجود مشکلات به وجود آمده فعلا سرمربی امیدهای ایران است اما نکته ای که در این میان قابل تامل است صحبت های امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال است. فتحی در این باره گفت: جلسه ای با مهدی تاج و هیات رئیسه فدراسیون فوتبال داشتیم و تصمیم گرفتیم مجیدی به تیم امید برود!
حال سوال اینجاست؛ چرا مدیرعامل آبی ها از رفتن مجیدی به تیم امید استقبال کرده است؟! مگر وعده و وعید و قول و قراری با او داشته که بعد از مذاکره با استراماچونی ترجیح داده است مجیدی را حذف کند و به تیم امید بفرستد؟ مگر قرار نبود مجیدی در صورت آمدن مربی خارجی دستیار اول باشد؟! مگر قرار نبود فرهاد مجیدی در کنار مربی خارجی کسب تجربه و دانش اندوزی کند تا بتواند با تجربه و علم کافی، آینده استقلال را بسازد؟ پس برنامه ریزی های مجیدی و استقلال به چه دلیلی به هم خورد و ...مجیدی چرا از برخورد مسئولان در استقلال عصبانی شد؟!
این ها سوالاتی است که پس از انتخاب مجیدی به عنوان سرمربی امیدها در فضای مجازی در میان هواداران دست به دست می شود. سوالاتی که مدیران در استقلال باید پاسخگو باشند.

 

بیشتر بخوانید:

مومنی: نوازی باید کت وشلوار مربیگری به تن کند

تگ ها


باشگاه استقلال فرهاد مجیدی فتحی فدراسیون فوتبال ایران سرمربی تیم امید استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال