مجیدی: بازی مقابل الشرطه سخت‌ترین بازی ما است

سرمربی استقلال معتقد است که در صورت نداشتن تمرکز لازم بازی فردا را از دست خواهند داد...

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال ایران در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر الشرطه عراق در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: تمام ۶ بازی این رقابت‌ها سخت خواهد بود. خیلی خوشحالم توانستیم با یک نتیجه خوب در بازی قبل به پیروزی برسیم و معتقدم تمام بازی‌های این گروه سخت است ولی اعتقاد شخصی خودم این است که بازی برابر الشرطه، مهم‌ترین و سخت‌ترین بازی ما خواهد بود.


سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که پیروزی پر گل مقابل الاهلی عربستان، باعث می‌شود تیم شما مغرور شود؟ گفت: ما با بازیکنان بعد از بازی صحبت کردیم و به آن‌ها گفتیم شب همان بازی می‌توانیم خوشحال باشیم اما فردای آن روز بازی مقابل الاهلی را فراموش کردیم و بازهم می‌گویم که مهم‌ترین و سخت‌ترین بازی ما مقابل الشرطه خواهد بود. من به بازیکنان گفتم اگر تمرکز لازم نداشته باشید، این بازی از دست خواهد رفت.


مجیدی در پاسخ به این سؤال که تیم الشرطه را در لیگ عراق آنالیز کردید؟ خاطرنشان کرد: بعد از بازی با الاهلی، من و همکارانم، چند بازی از لیگ عراق و همچنین بازی الشرطه مقابل الدحیل را آنالیز کردیم. الشرطه تیم بسیار فیزیکی است و دوباره تأکید می‌کنم ما بازی بسیار سختی داریم.

تگ ها


فرهاد مجیدی استقلال تهران لیگ قهرمانان آسیا