مجیدی تصمیمش را گرفت؛ شجاعیان برمی‌گردد

سرمربی استقلال تصمیم نهایی‌اش را درباره داریوش شجاعیان اتخاذ کرد و این بازیکن به لیست آبی‌ها برمی‌گردد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، داریوش شجاعیان که در ابتدای فصل جاری لیگ برتر دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شد و حدود ۸ ماه است دور ازمیادین بسر می‌برد در تعطیلات کرونایی فرصت یافت تا مراحل درمانی را پشت سر بگذارد و حالا چند روزی است در تمرینات گروهی استقلال حضور دارد.


قبل از شیوع کرونا مسئولان استقلال با تصور اینکه شجاعیان فصل را از دست داده نام او را از لیست تیم خارج کردند اما تعطیلات فوتبال باعث آمادگی این بازیکن شد و او حالا فرصت بازگشت دارد.


از اینرو فرهاد مجیدی هنوز تصمیم نهایی اش را درباره بازگشت یا عدم بازگشت شجاعیان به لیست نگرفته بود که حالا او تصمیم گرفته از وجود ستاره تکنیکی اش در آینده استفاده کند. بر این اساس مسئولان استقلال با ارسال نامه رسمی به سازمان لیگ خواهان بازگشت شجاعیان به لیست تیم خود شدند.


در صورتی که این درخواست مورد قبول سازمان لیگ قرار بگیرد، شجاعیان می‌تواند از بازی با تراکتور در هفته بیست و چهارم لیگ برتر بار دیگر به فوتبال برگردد. بی تردید با توجه به خاطرات خوبی که هواداران استقلال از شجاعیان دارند، بازگشت او می‌تواند اتفاق خوشحال کننده ای برای آنها باشد.

بیشتر بخوانید:
واکنش تند پرسپولیسی‌ها به توافق تیم ملی و باقری
پیشنهاد یک تیم بزرگ چینی به مدافع تیم ملی فوتبال ایران

طارمی دوباره روی جلد روزنامه «رکورد»/ توافق برای انتقال به بنفیکا؟

تگ ها


استقلال تهران فرهاد مجیدی فوتبال ایران استقلال داریوش شجاعیان داریوش شجاعیان استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال