مجیدی: در مورد اسکوچیچ تند حرف زدم

فرهاد مجیدی می گوید که از اسکوچیچ درخواست دارد تا استقلال به عنوان صدرنشین لیگ برتر، در نظر او شأن بالاتری داشته باشد....

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار برابر پیکان گفت: قبل از اینکه درباره بازی فردا صحبت کنم، باید درباره نشست قبلی و صحبت هایم درخصوص سرمربی تیم ملی حرف بزنم. اعتراف می کنم و می پذیرم که مقداری تند صحبت کردم. من سرمربی تیم هستم و باید از حق بازیکنان دفاع کنم و ناراحتی بازیکنان بعد از پیروزی در رختکن مزید بر علت شد. از سرمربی تیم ملی تقاضا دارم که ناراحتی من را جور دیگری فرض کند. می دانم نباید در کار سرمربی تیم ملی دخالت کرد. ایشان سرمربی تیم ملی است و اختیار دارد چیدمانش را هر طور که دوست دارد، بگذارد.

وی ادامه داد: فقط یک تقاضا از ایشان دارم. باشگاه استقلال به عنوان صدرنشین لیگ برتر در نظر ایشان شأن بالاتری داشته باشد. من در دو، سه مقطع حمایت خودم را از سرمربی تیم ملی نشان داده ام و رابطه دوستانه ای با ایشان دارم ولی به هر جهت در زمانی که به اتحاد حداکثری نیاز داریم، رفتار متقابلی از سرمربی تیم ملی می خواهم. در هر حال، استقلال اکنون صدرنشین جدول رده بندی است و همانطور که گفتم، تقاضا دارم که نظر ایشان در مورد استقلال شأن بالاتری داشته باشد. موفقیت تیم ملی باعث خوشحالی مردم می شود و این خوشحالی ها رنگ خاصی جز پرچم ایران ندارد.

سرمربی استقلال درباره بازی فردا نیز گفت: تیم پیکان در نیم فصل نخست بازی های خوبی انجام داده است. جام حذفی است و فرصت اشتباه نداریم و باید خیلی باهوش بازی کنیم. بازی سختی است و از بازیکنان واقعا ممنونم که با توجه به وضعیت بدنی که داشتند و ۳، ۴ جلسه تمرین را برگزار کردند، تمام تلاششان را در بازی قبلی انجام دادند و امیدوارم این بازی نیز همین اتفاق رخ بدهد اما در کل بازی مشکلی در پیش است.

وی درباره اینکه تیم او به یک هافبک بازیساز نیاز داشت اما یک بازیکن ازبکی که در پست وینگر است را جذب کرده است، توضیح داد: ما یک هافبک برزیلی مدنظرمان بود که باشگاه تلاش زیادی کرد تا ایشان را جذب کند ولی متأسفانه جلساتی که گذاشتند، به نتیجه ای نرسید و ما نتوانستیم این بازیکن را جذب کنیم. من یک هافبک دیگر را به باشگاه معرفی کرده ام و ان شالله که این بازیکن را بتوانند جذب کنند و ما مشکلمان در خط هافبک حل شود.

مجیدی درخصوص عزیزبک آمانوف نیز گفت: من بازیکن ازبکستانی را از قبل می شناختم. بعد از بازی دوستانه ما (تیم ملی امید) و اینکه مجددا با ازبکستان همگروه شدیم، بازی های این تیم را می دیدیم و آنالیز می کردیم. بازیکن بسیار جوان و خوبی است و فکر می کنم که بتواند به تیم ما خیلی کمک کند.

مجیدی درخصوص اینکه آیا حردانی به بازی فردا می رسد یا خیر گفت: باشگاه به من اعلام کرده است که حردانی می تواند در دیدار فردا بازی کند.

سرمربی استقلال درباره روند نقل و انتقالات تیمش و جدایی یک مدافع وسط و اضافه کردن یک مدافع راست پاسخ داد: من در نشست خبری قبلی نیز گفتم که عارف آقاسی جزو خروجی های ما نبود. منتهی ایشان یک ماهی بود که با ما صحبت می کرد و دوست داشت از تیم جدا شود که دلیل آن نیز مسائل داخل تیم نبود و مشکلات روحی و روانی و زندگی در شهر تهران باعث شد تا او بخواهد در کنار خانواده اش در اهواز باشد. مسائلی که پیش آمد باعث شد تا به ایشان اجازه جدایی بدهیم وگرنه آقاسی جزو خروجی های ما نبود. با توجه به پست هایی که احتیاج داشتیم بازیکن جذب کردیم.

مجیدی در بخش پایانی این نشست خبری درباره انتخاب برهانی به عنوان مدیر آکادمی استقلال و حضور جانواریو در ایران نیز گفت: خیلی خوشحالم که قرار است امروز جانواریو به سر تمرین بیاید. او از دوستان قدیمی من و یکی از بهترین خارجی هایی است که به فوتبال ما آمده است. در مورد آقای برهانی نیز در عرصه مربیگری بسیار خوب ظاهر شده اند و تیم امید استقلال، تیم بسیار خوبی است و امیدوارم که در پست جدیدشان نیز موفق باشند.

تگ ها


نقل و انتقالات نیم فصل ۱۴۰۰ فرهاد مجیدی عارف آقاسی تیم ملی ایران استقلال تهران دراگان اسکوچیچ