مجیدی در یک قدمی جدایی از استقلال

فرهاد مجیدی به تیم ملی امید نزدیک شده است....

به گزارش خبرنگار مدال، فرهاد مجیدی به عنوان جدی ترین گزینه برای هدایت تیم فوتبال امید ایران مطرح است و احتمالا به زودی به عنوان سرمربی امیدها معرفی می شود. اگرچه برخی پیشکسوتان تجربه مجیدی را برای قبول این مسئولیت کافی نمی دانند و معتقدند نشستن بر روی نیمکت امیدها برای مجیدی زود است اما هستند برخی دیگر از پیشکسوتان فوتبال که حضور مجیدی جوان را در جمع امیدها مثمر ثمر می خوانند.
محمد پنجعلی یکی از پیشکسوتانی است که مخالف حضور مجیدی در این مقطع زمانی در تیم امید است و در این خصوص می گوید: من همیشه ازانتخاب مربیان ایرانی در تیم های ملی حمایت کرده ام اما فکر می کنم فرهاد مجیدی در مربیگری کم تجربه است و انتخاب او برای تیم امید زیاد نتیجه مثبتی نخواهد داشت.
مهدی مناجاتی در این خصوص می گوید: مجیدی بازیکن بزرگی بوده و سال ها به عنوان یک لژیونر با مربیان بزرگ کار کرده است و حالا فکر می کنم در عین جوانی باتجربه هم شده باشد.
مجید جهانپور اما ایده متفاوتی دارد. او در عین این که معتقد است که می توان هدایت امیدها را به مجیدی داد اما برای این کار شرط و شروطی دارد. جهانپور می گوید: من خوشحال می شوم که هدایت تیم امیدها را به مجیدی بدهند اما چون او تجربه کمی در مربیگری دارد بهتر است که ازیکی، دو دستیار باتجربه در کنارش استفاده کند.

فرهاد مجیدی فعلا در مقابل این موضوع سکوت کرده و اظهار نظری نکرده است و باید دید حضور مجیدی به عنوان دستیار استراماچونی در استقلال با نشستنش بر روی نیمکت امیدها منتفی خواهد شد یا نه...

اخبار مرتبط:

مدال بررسی می‌کند؛ 4 دلیلی که فدراسیون را به گزینه «مجیدی» رساند

 

تگ ها


باشگاه استقلال فرهاد مجیدی سر مربی تیم امید استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال