مجیدی: شب خوابیدیم، صبح زمان بازی تغییر کرد!

سرمربی استقلال به انتقاد از سرمربی تیم ملی و برخی مسئولان برگزاری مسابقات لیگ برتر پرداخت.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، تیم استقلال امروز بعد از عبور از بحران کرونا بالاخره به میدان رفت و موفق شد در دیدار معوقه از هفته شانزدهم لیگ برتر هوادار را شکست بدهد.
بعد از کسب ۳ امتیاز باارزش توسط شاگردان فرهاد مجیدی در کرج، سرمربی استقلال به نشست خبری رفت و درباره مسائل مختلف صحبت کرد. اصلی‌ترین صحبت‌های سرمربی استقلال به انتقاد از دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی برمی‌گشت. جایی که مجیدی اعتقاد داشت کادرفنی تیم ملی با بازی ندادن به سیاوش یزدانی روحیه این بازیکن را پایین آورده و باعث از دست رفتن تمرکزش شده است.


**این زمین به درد همه چیز می‌خورد، جز فوتبال!
در مورد مسائل فنی اصلا نمی‌توان صحبت کرد، چون این زمینی که در آن بازی کردیم به درد همه چیز می‌خورد، جز فوتبال بازی کردن. اگر تیمم می‌باخت یا مساوی می‌کرد هم همین حرف را می‌زدم الان هم که تیمم برده است، همین را می‌گویم.اصلا این زمین شرایط برگزاری مسابقه فوتبال را ندارد و کیفیت فنی دو تیم را پایین می‌آورد. برای تیم مقابل هم بازی کردن در این زمین مشکل بود. بازیکنان هم بشدت از وضعیت چمن ناراضی بودند ولی مسابقات را برگزار می‌کنند. بنابراین من صحبت فنی نمی‌کنم.


**بازیکنانم دو هفته تمرین نکرده بودند
به تیم هوادار خسته نباشید می‌گویم. تیم بسیار خوبی هستند. به بازیکنان خودم خسته نباشید می‌گویم. با توجه به اینکه بازیکنان ما دو هفته تمرین نکرده بودند و بعضی از بازیکنان مثل جعفر سلمانی فقط دو جلسه تمرین داشتند، بچه ها بسیار خوب بودند. از همه آنها ممنونم و خسته نباشید می‌گویم. به هواداران استقلال هم بابت برد تبریک می‌گویم.


**از این وضعیت آشفته خسته شدیم
ما واقعا امروز از وضعیت آشفته ورزشگاه خسته شدیم. چمن را ببینید. من واقعا نمی‌دانم چه بگویم. تیم ما یک ثانیه دیر به می‌آید، جریمه می‌شویم. الان چه کسی باید جریمه شود؟ ۵۰۰ آدم داخل ورزشگاه بودند. من همین را در اراک و مسجدسلیمان هم گفتم. تیم ما به روند خوب رسیده بود، در ۶ هفته ۵ برد و یک مساوی کسب کردیم و بعد دو هفته بازیکنانم را در اختیار نداشتم. واقعا پیش‌بینی می‌کردم تیمم به مشکل بخورد. 


**بهترین شرایط بدنی را داشتیم که کرونا آمد
متاسفانه هرچه می‌گوییم هیچ اتفاقی نمی‌افتد. اول فکر کردیم بازی با تماشاچی است. شما شاهد بودید که من و آقای نوری‌فر یک ربع طول کشید تا از رختکن به سالن کنفرانس بیاییم. چون در راهروها پر از آدم بود. نمی‌دانم مسئول این داستان کیست اما باید سخت‌گیری های بیشتری شود. تیم من الان بهترین روند بدنی را داشت. بهترین شرایط را داشتیم اما بازیکنان ناگهان کرونا گرفتند و بازیکنان را دو هفته در اختیار نداشتیم. 


**شب خوابیدیم و بلند شدیم زمان بازی مان تغییر کرد!
برنامه ریزی کردیم و به ما گفتند هجدهم بازی دارید، ناگهان شب خوابیدیم و صبح بلند شدیم، دیدیم برایمان پانزدهم بهمن بازی گذاشته‌اند. این درحالی است که خود آقای سهیل مهدی به من زنگ زد و گفت بازی شما هجدهم برگزار می‌شود. ما به بچه ها مرخصی دادیم، به بازیکنان خارجی مرخصی دادیم. خودم هم دوبی بودم. صبح بلندشدیم و گفتند پانزدهم بازی دارید. تیم من با ۴ جلسه تمرین امروز بازی کرده است.


**آقاسی از دو ماه پیش می‌خواست به اهواز برود
درباره عارف آقاسی باید بگویم بحث او برای امروز و دیروز نیست. دو ماه است با او کلنجار می‌رویم و صحبت می‌کنیم. دوست داشتم کاری را در استقلال انجام بدهم. حتما بازیکن استقلال نباید فقط از نظر فنی خوب باشد. از نظر شخصیتی و رفتاری هم باید در شان یک باشگاه بزرگ باشد. خیلی خوشحالم که انتخاب درستی داشتم و عارف آقاسی را به این تیم آوردم. بسیار فوتبالیست خوب و باشخصیتی است. چند جلسه با او داشتیم. او به خاطر مشکلاتی که دارد، نمی‌تواند در تهران زندگی کند و دوست دارد به اهواز برود. اصلا قبل از اینکه بحث انتقال صورت بگیرد، او صحبت کرد و خواست که از تیم جدا شود و به اهواز برود. حتی گفت مرا به نفت مسجدسلیمان یا نفت آبادان بدهید تا نزدیک خانواده‌ام باشم. من او و آرش رضاوند را خیلی دوستش دارم.

ادامه دارد...

تگ ها


استقلال تهران فرهاد مجیدی