مجیدی:شیمبا، سلمانی و جلالی ۹۰ درصد

سرمربی استقلال اعلام کرد که در صورت جذب ۴ بازیکن مورد نظرش، تمامی اهداف نقل و انتقالاتی اش محقق شده است....

به گزارش ورزش سه، تمرینات استقلال با وجود همه حواشی و اتفاقات این چند وقت اخیر، امروز برگزار شد. فرهاد مجیدی، سرمربی آبی ها در حاشیه این تمرین در گفت و گو با خبرنگاران از شرایط تیمش صحبت کرد؛ شرایطی که به نظر می رسد مورد رضایت اوست چرا که کمتر دیده بودیم در این چند وقت اخیر مجیدی این گونه از مدیریت باشگاه تشکر کند. صحبت های فرهاد مجیدی را در ادامه می خوانید:

از مدیریت باشگاه تشکر می کنم

من از مدیریت باشگاه، آقای مددی و آقای ملکیان تشکر می کنم که برای جذب بازیکنان نهایت همکاری را کردند. زبیک نیک نفس، عارف آقاسی و امیر حسین زاده را ثبت کردیم و با ۴ بازیکن دیگر هم توافق نهایی صورت گرفته و انشالله تشریف می آورند دفتر باشگاه تا با آنها قرارداد امضا کنیم. 

نمی دانم زرینچه چرا رفت

وی در مورد حواشی به وجود آمده در خصوص جواد زرینچه و کناره گیری او در فاصله ای کوتاه پس از انتخابش به عنوان سرپرست گفت: من شخصا آقای زرینچه را خیلی دوست دارم. سال اولی که به استقلال آمدم ایشان به عنوان کاپیتان حضور داشتند. چند روز پیش آقای ملکیان با من صحبت کردند و گفتند که می خواهند آقای زرینچه را به عنوان سرپرست انتخاب کنند که من خیلی هم استقبال کردم. آقای زرینچه را در باشگاه دیدم، خیلی هم جلسه خوبی بود اما بعدا نمی دانم چه شد که ایشان چنین تصمیمی را گرفتند.

فرزاد فصل بعد هم خواهد بود

سرمربی استقلال در خصوص ادامه همکاری با فرزاد مجیدی در این شرایط تاکید کرد: واقعا از فرزاد یک تشکر ویژه می کنم. او فصل گذشته خیلی به من کمک کرد. او از فرزندان باشگاه استقلال است. برای ما پست و مقام فرقی نمی کند و در خدمت باشگاه استقال هستیم. فرزاد این فصل هم در کنار ما خواهد بود و پست و مقام هم برایش مهم نیست.

در مورد قایدی خودخواهی نکردم؛ او قلب من بود!

مجیدی با تاکید به این موضوع که در مورد قایدی خودخواهی نکرد گفت: یک واقعیتی را من بگویم که هیچ مربی نمی خواهد که بهترین بازیکن خود را از دست بدهد. مهدی نه تنها بهترین بازیکن من بود بلکه از نظر اخلاقی هم برای من بهترین بود. مهدی قلب من بود و در واقع قلبم را از من جدا کردند. در مورد او نمی توانستم خودخواهی کنم. به هرحال فوتبالیست جوانی است و یک پیشنهاد خوب از کشور خارجی دریافت کرده است. به هر حال فوتبالیست ها هم باید زندگی آینده شان را تامین کنند. در دوبی با مهدی صحبت کردم و دیدم که روحیاتش به گونه ای است که دوست دارد در امارات و تیم الاهلی بازی کند. من هم نخواستم که خودخواه باشم و بگویم که نه مهدی حتما باید در استقلال باشی. 


او یک بازیکن تاثیر گذار برای ما بود و در جلساتم با هیئت مدیره می گفتم که جانشین برای مهدی در فوتبال ایران نمی توانیم پیدا کنیم. به نظر من او بهترین وینگر فوتبال ماست و مثل مهدی اصلا در فوتبال مان نداریم. اختلاف سنی زیادی باهم نداریم و من واقعا دوستش دارم و عین بردارم است. بدون مهدی سخت است اما آینده او را در نظر گرفتم و این انتقال از نظر مالی برای باشگاه هم خیلی خوب بود و توانست یکسری از بدهی هایش را از این طریق حل کند. شناخت خوبی از باشگاه الاهلی دارم و در این باشگاه بازی کرده ام و با آنها قهرمان امارات شده ام؛ آدم های خیلی مثبتی در این باشگاه هستند و برای مهدی در الاهلی آرزوی موفقیت می کنم. این را به هواداران می گویم که مهدی بازهم قلب و روحش با استقلال است و هیچ وقت او را از استقلال جدا نمی دانم.

هر کاری بکنم برای تیمم کرده ام

حضور بازیکنان برای مذاکره و تمدید پس از اطلاع از حضور مجیدی در محل باشگاه سوال دیگری بود که سرمربی استقلال این گونه به آن پاسخ داد: من همیشه واقعیت را می گویم. آقای مددی و ملکیان کمال همکاری را در نقل و انتقالات کردند. وظیفه من نبود ولی تیم خودم است و هر کمکی که از دستم بربیاد انجام می دهم. من قبلا هم گفتم که دوست ندارم هیچ بازیکنی جدا شود ولی یک سری شرایط ما را قبول نکردند و یک سری هم قبول کردند و امروز سر تمرین حضور دارند.

انتقال شیمبا سلمانی و جلالی ۹۰ درصد قطعی شده است

اگر این ۴ بازیکنی که با آنها توافق نهایی شده به ما اضافه شوند من فکر می کنم که تمام نفراتی که مدنظرم بوده جذب شده اند. با توجه به قراری که به خاطر فروش قایدی گذاشته ایم باشگاه به من تعهد کتبی داده که دو بازیکن خارجی در این پست به تیم اضافه شود. شیمبا، جعفر سلمانی، ابوالفضل جلالی و صالح حردانی بازیکنان مد نظر من هستند که حردانی با فولاد قرارداد دارد و از آقای مددی خواهش کردم که نامه بزنند و به صورت قانونی درخواست مان را ارائه کنند. سه بازیکن دیگر قرارداد ندارند و انتقالشان ۹۰ درصد قطعی شده است.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ فرهاد مجیدی استقلال تهران