مجیدی: قائدی خسته بود و تعویض شد

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از بازی امروز این تیم با پرسپولیس در نشست خبری حضور یافت....

به گزارش مدال، فرهاد مجیدی پس از تساوی 2 - 2 تیم فوتبال استقلال مقابل پرسپولیس درباره گل دوم پرسپولیس که یکی از خبرنگاران معتقد بود، مشکوک به آفساید بوده است و جریان کلی بازی اظهار داشت: درباره اتفاقات بازی، کارشناسان نظر بدهند، بهتر است. درباره تعویض مهدی قائدی هم باید بگویم او خسته شده بود و ما به جای این بازیکن تصمیم گرفتیم هافبکی رونده را به بازی اضافه کنیم.

وی افزود: هافبکی رونده را به بازی آوردیم که از پشت به خط حمله اضافه شود و در یک صحنه این اتفاق رخ داد. اگر فرشید پاس را می‌داد، رضاوند می‌توانست تک به تک شود. هدف‌مان این بود بازی را کنترل کنیم و از هافبک‌های رونده تیم‌مان پشت مدافعان حریف استفاده کنیم، چون بعد از نتیجه 2 بر یک خط دفاعی پرسپولیس کمی جلو آمده بود و می‌خواستیم از این مسئله استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه چرا از زکریا مرادی که آماده حضور در میدان شده بود استفاده نکرد و این تعویض را انجام نداد، اظهار داشت: تمام بازیکنانی که در استقلال حضور دارند، بازیکنانی خوب و باکیفیت هستند. از تیم سال قبل ما 10 تا 15 بازیکن جدا شده‌اند. مثلاً ما برای پست وینگر هفت بازیکن داریم، اما بازیکن بازیساز دو نفر هم نداریم. لیست طوری بسته شده که دست مربی بسته است. زکریا را هم قصد داشتم به بازی بیاورم، اما در آن صحنه که گل خوردیم، این تعویض را انجام ندادم.

بیشتر بخوانید:
پرسپولیس 2 استقلال 2؛ جدال جذاب سرخابی‌ها برنده نداشت
غرامت 140 هزار دلاری فدراسیون به نفت آبادان 

تگ ها


استقلال فرهاد مجیدی اخبار استقلال نشست خبری نشست خبری فرهاد مجیدی فوتبال ایران دربی پرسپولیس استقلال پرسپولیس-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال