مجیدی قرارداد دارد و باید بماند/ او باید تیم را جمع کند

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: فرهاد مجیدی با استقلال قرارداد دارد و باید تیم را در آستانه فینال جام حذفی جمع کند....

به گزارش خبرنگار مهر، احمد سعادتمند درباره استعفای فرهاد مجیدی سرمربی این تیم گفت: ما یک باشگاه حرفه ای هستیم. باشگاه استقلال ۱۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان بابت بدهی از سال ۱۳۹۴ پرداخت کرده تا مجوز حرفه ای بگیریم. کاری ندارم چقدر پرداخت این پول چقدر سخت است. بنابراین باید با تمام مسائل حرفه ای برخورد کنیم.

وی افزود: لیونل مسی هفته گذشته اعلام کرد من سال گذشته نیستم. ما هم انتظار داریم اگر قرار است نباشم، رسما استعفا بدهم. اگر قرار است سرمربی، سرپرست و یا معاونان نباشند، رسما اقدام کنند. به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال می گویم سرمربی یک فصل دیگر قرارداد دارد و مجیدی باید روی نیمکت بنشیند. در آستانه فینال جام حذفی هستیم. بعد از ماه ها با برد در دربی دل هواداران شاد شده است. در آستانه یک جام هستیم و بازی مهمی داریم. سرمربی هم باید تیم را برای قهرمانی جمع کند.

مدیرعامل استقلال درباره اینکه آیا با آندره استراماچونی برای بازگشت مذاکره کرده بود؟ تاکید کرد:  روز ششم مرداد ششمین جلسه هیات مدیره بود و پرونده استراماچونی بررسی شد. هیات مدیره بنده مرا به سفر به ایتالیا ملزم کرد. بند هفت مصوبه شش مردادماه استقلال سفر فوری مدیرعامل به ایتالیا برای تعامل و تخفیف از استراماچونی بود. شکایت استراماچونی از استقلال ۲۸۵ صفحه است.
 

ادامه دارد...

تگ ها


احمد سعادتمند فرهاد مجیدی تیم فوتبال استقلال تهران