مجیدی: مشکل مان نداشتن زمین تمرین است

سرمربی استقلال می گوید شرایط برای موفقیت در فصل جاری فراهم شده است....

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی در ضیافت ناهار مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال ضمن تشکر از اعضای مدیریتی باشگاه عنوان کرد: امیدوارم فصل خوبی را بتوانیم کنار هم رقم بزنیم.
او ادامه داد: ما امسال تصمیم گرفتیم تیم نسبتا جوانی را آماده کنیم. با توجه به بازی با الهلال نتوانستیم به آن شکل مطلوب تمرین کنیم ولی خود را به خوبی آماده لیگ کرده‌ایم. بازیکنان خوبی جذب کرده‌ایم و چند اسم دیگر هم به باشگاه داده‌ام تا انشاالله جذب شوند.


سرمربی استقلال با اشاره به مشکلات سخت افزاری تیمش تاکید کرد: یکی از مشکلات فعلی ما بحث امکانات زمین تمرینی و مسایلی از این دست است. الان مسئله مالی از دغدغه بازیکنان است. از همه بازیکنان به خصوص بازیکنان جدید که بدون دریافتی و با تمام وجود تلاش می‌کنند، تشکر می‌کنم. ما در این مدت مشکلات زیادی داشتیم و در یک جمله می‌توانم بگویم که اتفاقات گذشته در خور نام استقلال نبود. به بازیکنانم هم گفته‌ام که هواداران توقع قهرمانی دارند. 


مجیدی در پایان افزود: مطمئنم با مدیریت جدید این اتفاق رقم می‌خورد و امسال ما مصمم به موفقیت هستیم. امسال تلاش بیشتری برای استقلال می‌کنم و این حق هواداران است که بتوانیم به قهرمانی برسیم.

تگ ها


فرهاد مجیدی استقلال تهران