مجیدی، مصمم برای ادامه صدرنشینی(عکس)

سرمربی استقلال انگیزه زیادی دارد تا بتواند با کسب چهارمین برد فصل تیمش را در صدرجدول رده بندی نگه دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، استقلال شروع بسیار خوبی در رقابت های لیگ برتر داشته است؛ شاگردان فرهاد مجیدی از ۴ بازی گذشته خود ۳ برد و یک تساوی کسب کردند و در صدرجدول رده بندی قرار گرفته اند.
بی تردید صدرنشینی آبی ها در هفته های اول اتفاقی است که هواداران این تیم را امیدوار به آینده می کند. آنها قطعا دوست دارند تیمشان تا پایان فصل در صدرجدول باقی بماند و درنهایت بعد از سال ها جام قهرمانی را به آغوش بکشد.


در این شرایط فرهاد مجیدی نیز در تمرینات با انگیزه بالا حضور دارد. او در کنار دستیارانش سعی می کند آیتم های تمرینی را به خوبی طراحی کند و بازیکنان در سطح بالای آمادگی جسمانی برای هر مسابقه قرار بگیرند. در آستانه دیدار با نساجی مازندران نیز مجیدی با اراده خوب و بسیار مصمم تیمش را هدایت می کند.


سرمربی استقلال امیدوار است که در بازی هفته پنجم مقابل نساجی نیز یک برد دیگر را به دست آورد و بتواند با کسب یک سه امتیاز دیگر در صدرجدول باقی بماند و به روند خوبی ادامه بدهد. 


حالا که سرمربی و کاپیتان نساجی(ساکت الهامی و مسعود شجاعی) هم از بازی با استقلال محروم هستند، مجیدی فرصت خوبی در اختیار دارد تا تیمش را برای کسب چهارمین پیروزی فصل به زمین بفرستد. اتفاقی که شروع خوب آبی ها را رویایی تر خواهد کرد.

تگ ها


استقلال تهران فرهاد مجیدی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال