مجیدی مقابل پرسپولیس هم مهاجم می‌شود؟(عکس)

کاپیتان آلومینیوم در دیدار اخیرشان از پست دفاع به خط حمله منتقل شد و بعید نیست برابر پرسپولیس هم به‌عنوان مهاجم بازی کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، میثم مجیدی که طی سالیان اخیر همواره به‌عنوان یک مدافع چپ در فوتبال شناخته شده و دو سال هم در استقلال در این پست به میدان رفت، در آلومینیوم به‌عنوان مهاجم یک بازی را پشت سر گذاشت که اتفاقا عملکرد خوبی هم ارائه داد.

کاپیتان آلومینیوم که در این تیم هم همواره در پست دفاع چپ بازی کرده و با این تیم لیگ برتری شد، در دیدار هفته قبل مقابل گل‌گهر سیرجان و سرمربی سابقش امیر قلعه‌نویی به‌عنوان مهاجم نوک به کار گرفته شد که این تدبیر رسول خطیبی برابر سیرجانی‌ها جواب مثبت داد.

آنالیز دقیق آلومینیوم از گل‌گهر سیرجان در دیدار اخیرشان که پرس از جلو را در دستور کار قرار داده بود، اجازه نداد تا شاگردان امیر قلعه‌نویی برای نخستین بار در لیگ بیستم گلزنی کنند و بعید نیست در دیدار پیش روی اراکی‌ها برابر پرسپولیس هم این تاکتیک به کار گرفته شود.

مجیدی در دیدار با گل‌گهر علاوه بر اینکه در کارهای دفاعی مشارکت داشت، با توپ‌گیری از جلوی زمین اجازه نمی‌داد تا سیرجانی‌ها بازی‌سازی کنند؛ ضمن اینکه کاپیتان آلومینیوم یک فرصت جدی هم در دقایق ابتدایی مسابقه با گل‌گهر داشت که ضربه سر او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.


عکس: محمد عباسی

بیشتر بخوانید:

برنامه سفر متفاوت پرسپولیس به اراک

«رادوشوویچ» با پرسپولیس راهی اراک می شود

 

 

تگ ها


میثم مجیدی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال