مجیدی: مقصر منم، از هواداران عذر می‌خواهم

سرمربی استقلال ضمن عذرخواهی از هواداران تیمش می‌گوید مقصر عملکرد ضعیف تیم او است....

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی سرمربی آبی ها بعد از برد تیمش در ضربات پنالتی مقابل نود ارومیه در شرایطی که مشخص بود فشار زیادی را تحمل کرده به نشست خبری رفت و درباره مسابقه صحبت کرد.


او در ابتدای صحبت هایش گفت: رویم نمی‌شد به نشست خبری بیایم. لازم می‌دانم از هواداران استقلال بابت عملکرد امروز تیم عذرخواهی کنم. به بازیکنانم گفته بودم اگر تیم حریف را دست کم بگیریم لطمه خواهیم خورد و این اتفاق هم افتاد.


سرمربی استقلال حرف هایش را اینطور ادامه داد:‌ما از فرصت های گلزنی مان استفاده نکردیم و بعد تیم نود به گل رسید. کار برایمان بسیار سخت شد. خداراشکر می‌کنم که توانستیم پیروز شویم. مجددا از هواداران استقلال بابت عملکرد تیمم عذرخواهی می‌کنم.


مجیدی درباره اینکه بازیکنان اصلی تیمش را از لیست خط زد و آنها را روی نیمکت هم نداشت تا بتواند از آنها در نیمه دوم استفاده کند، تاکید کرد: تنها دلیلی که باعث شد ما به بازیکنان استراحت بدهیم، پایین آمدن سطح تمرینی و بازی شان بود. ۳، ۴ بازیکن ما در مرز آسیب دیدگی بودند و به همین خاطر خواستیم به آنها استراحت بدهیم.


سرمربی استقلال همچنین گفت: با توجه به اینکه بازی ها ۴، ۵ روز یکبار برگزار می‌شود، خواستیم از بازیکنان جوان استفاده کنیم. با اینحال به بازیکنان گفته بودیم که  در جام حذفی در همه جای دنیا این اتفاق می‌افتد که تیم های دسته دومی و سومی مقابل تیم های دسته یکی و دسته برتری پیروز می‌شوند. خوشبختانه این اتفاق نیفتاد اما از عملکرد بازیکنانم اصلا راضی نیستم. 


مجیدی در ادامه افزود: بازهم می‌گویم رویم نمی‌شد به کنفرانس خبری بیایم اما برای اینکه از هواداران استقلال عذرخواهی کنم، به اینجا آمدم. افت بازیکنان خیلی بالا بود، ترجیح دادیم استراحت کنند تا دچار مصدومیت نشوند.


سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکرد مهاجمان تیمش از جمله قاسمی‌نژاد رضایت دارد، گفت: من کلی صحبت می‌کنم. اگر تیم خوب بازی نکرده، مقصر اصلی‌اش من هستم. درباره شخص یا بازیکن صحبت نمی‌کنم. مقصر اصلی عملکرد نه چندان خوب تیم سرمربی است و من هم از هواداران عذرخواهی کردم. انشاالله تمرکزمان را روی بازی با شهرخودرو می‌گذاریم تا بتوانیم ۳ امتیاز آن مسابقه را به دست بیاوریم.

تگ ها


استقلال تهران فرهاد مجیدی