مجیدی: نمی‌دانم چرا نباید در ایران با الهلال بازی کنیم

سرمربی استقلال &#۱۶۰;نسبت به برگزار نشدن دیدار تیمش با الهلال در ایران گلایه کرد....

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی در نشست خبری قبل از دیدار با الهلال عربستان حضور یافت و صحبت هایی را انجام داد که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:


**از مسئولان الوصل تشکر می‌کنم
خیلی خوشحالم که در باشگاه الوصل حضور دارم و خاطرات بسیار خوبی با این باشگاه دارم و از همه مهمتر با آدم‌های بسیار خوبی مانند راشد بهلول مدیر باشگاه الوصل کار کردم. از باشگاه الوصل تشکر ویژه می‌کنم زیرا در این یک هفته که در اینجا حضور داریم تمام امکانات را در اختیار ما گذاشتند و با ما کمال همکاری را انجام دادند.


**الهلال بهترین تیم عربستان است
در مورد بازی فردا باید بگویم که می‌دانیم بازی بسیار سختی داریم. از نظر من تیم الهلال بهترین تیم عربستان است و ما سعی کردیم در هفته گذشته روی تمام نقاط تیم عربستانی کار کنیم و امیدوارم فردا بازی خوبی انجام دهیم.


**با کارشکنی های زیادی به این بازی رسیدیم
باید رو راست این نکته را بگویم که با مشکلات و کارشکنی های زیادی به این بازی رسیدیم ولی خیلی قاطعانه به هواداران استقلال این پیام را می دهم که مطمئن باشند بازیکنان این تیم با تمام وجود فردا برای تیم استتقلال و هواداران آن بازی خواهند کرد.


**بازیکنان تصمیم گرفتند به مشکلات فکر نکنیم
در مورد مشکلات تیم، نه تنها من، بلکه بازیکنان نیز تصمیم گرفتند که به مشکلات فکر نکنیم و تمام تمرکز روی بازی فردا است. 


**چرا نباید در خانه خودمان بازی کنیم؟
سوالات زیادی در ذهن ما وجود دارد که بدون جواب است. دوره مقدماتی بازی‌ها در عربستان برگزار شد و ما در گروه بسیار سختی حضور داشتیم. من در همان جا از فدراسیون فوتبال عربستان تشکر کردم. بازی‌ها به بهترین شکل ممکن انجام شد و ما با زحمت بازیکنان به عنوان تیم اول صعود کردیم و الان حق ما این است که در خانه خود بازی کنیم؟ چرا در ایران بازی نمی‌کنیم؟ من جواب این سوال را نمی دانم. ۱۰ روز قبل تیم ملی سوریه در ایران بازی کرده است. چه تفاوتی میان بازیکنان سوریه و الهلال است؟ 


**ایرانی‌های زیادی در دبی هستند
ما دبی را انتخاب کردیم زیرا هواداران ایرانی زیادی حضور دارند اما بازی باز هم بدون تماشاگر شد و اگر فردا برنده باشیم، مرحله بعدی مسابقات باز هم در عربستان است. دلیل این موضوع را نمی‌دانم.

تگ ها


فرهاد مجیدی استقلال تهران