مجیدی: هنوز متوجه نشدم وظیفه داور چهارم چیست؟

سرپرست نساجی مازندران معتقد است روحا... شریفی داور چهارم بازی با فو ......

 سرپرست نساجی مازندران معتقد است روح‌ا... شریفی داور چهارم بازی با فولاد خوزستان تمرکز نیمکت تیمش را از اول مسابقه به هم زده است. 
فرزاد مجیدی گفت: من هنوز متوجه نشدم وظیفه داور چهارم چیست؟ آیا روح‌ا... شریفی به عنوان داور چهارم باید از طریق گوشی به موعود بنیادی‌فر کمک فنی می‌کرد. همین‌طور آماده بود در صورت مصدوم شدن داور وسط جانشین او شود یا مثل ناظم مدرسه مرتب به نیمکت نساجی مازندران تذکر می‌داد؟
وی ادامه داد: متأسفانه داور چهارم از اول بازی فقط روی نیمکت ما زوم کرده و با تذکرات بی‌دلیل و مداوم خود تمرکز جواد نکونام و دستیارانش را بر هم می‌زد در حالی که در طرف مقابل نیمکت حریف با اعتراض و داد و فریاد فراوان بدون تذکر شریفی کارش را پیش برد. 
مجیدی افزود: به نظر می‌رسید روح‌ا... شریفی با مربیان اسم و رسم‌دار مشکل داشته باشد و در تایم کولینگ‌برک و استراحت به خاطر گرمای هوا هم نزد نکونام می‌آمد و تذکر می‌داد نباید حرف فنی بزنید! این در حالی بود که نیمکت حریف و مربیانش در همان لحظه مشغول کوچ تیم فولاد بودند. جالب اینجاست بعد از اینکه دو بر یک عقب افتادیم دیگر داور چهارم تذکری به نیمکت ما نداد و رفت دنبال کارش!

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال