مجیدی و تکرار جمله معروف: من به اینها نمی بازم

فرهاد مجیدی هنگام خروج از میکسدزون استادیوم آزادی یک بار دیگر جمله معروف من به اینها نمی بازم را به زبان آورد....

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی برای دومین بار پیاپی در دربی جام حذفی و در ضیافت پنالتی ها از سد پرسپولیس عبور کرد. سرمربی آبی پوشان در شهرآورد ۹۶ به لطف درخشش سیدحسین حسینی سنگربان تیمش و همچنین عملکرد خوب شاگردانش، صدرنشین لیگ برتر را شکست داد.


پس از این بازی، فرهاد مجیدی در حال عبور از میکسدزون ورزشگاه آزادی بود که با هانی نوروزی فرزند مرحوم هادی نوروزی روبرو شد. سرمربی استقلال با به آغوش کشیدن هانی و بوسیدن او، با نوروزی کوچک به  خوش و بش پرداخت.


مجیدی در حین خروج از ورزشگاه و در پاسخ به این سوال که نظر کلی اش را درباره دربی اعلام کند، رو به دوربین خبرنگاران گفت: من به اینها نمی بازم!


این همان جمله ای است که مجیدی پس از پیروزی تیمش برابر پدیده به زبان آورد. او پس از آن بازی و در نشست خبری، با انتقاد از علی نژاد معاون وزیر ورزش و با کوبیدن مشت به روی میز کنفرانس، گفت که من به اینها نمی بازم.


در طی هفته های اخیر حواشی و جنجال های زیادی پیرامون مدیریت باشگاه استقلال پیش آمده است. سرمربی آبی پوشان وزارت ورزش و علی نژاد را مقصر نابسامانی ها و مشکلات مالی تیمش می داند. او که بارها به انتقاد از مدیریت باشگاه و شخص مددی پرداخته، در هفته های اخیر شخصا دست به جیب شده و به شاگردانش پاداش های چند میلیونی می دهد.


به نظر می رسد اختلاف مجیدی و بازیکنان استقلال با مدیریت باشگاه و البته معاون وزیر ورزش به اوج خودش رسیده است. او حتی پس از پیروزی در دربی نیز مدیران باشگاه و وزارت را از انتقادهایش بی نصیب نگذاشت.

تگ ها


فرهاد مجیدی استقلال تهران دربی