مجیدی پشت در رخکتن حبس شد!

سرمربی استقلال به دلیل ازدحام جمعیت پشت در رخکتن تیمش، برای حضور در نشست خبری با مشکل روبرو شد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم های هوادار و استقلال در دیدار معوقه هفته شانزدهم لیگ برتر امروز در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری دو بر یک شاگردان مجیدی همراه بود.

پیش از شروع این بازی شاهد حضور تعداد زیادی از هواداران تیم استقلال در اطراف ورزشگاه بودیم که قصد ورود به ورزشگاه را داشتند اما از حضور آنها ممانعت به عمل آمد. با این وجود اما افراد زیادی در داخل ورزشگاه حضور داشتند که تعدادی از آنها پیش از شروع بازی به بیرون هدایت شدند.

بعد از پایان کار این بی نظمی هایی که از ابتدای کار شاهد بودیم به اوج خود رسید به گونه ای که انجام تشریفات معمول پایان مسابقه را تحت الشعاع قرار داد و حضور سرمربی استقلال در نشست خبری را با تاخیر روبرو کرد.

بلافاصله پس از پایان مسابقه و ورود تیم ها به رختکن، تعداد زیادی از هواداران منتسب به تیم استقلال در رختکن حضور یافته و ازدحامی غیرقابل تصور را در این فضای کوچک به وجود آوردند. این ازدحام به حدی بود که حتی مجیدی قادر به ترک رختکن و حضور در نشست خبری نبود. رئیس هیئت فوتبال البرز با حضور در محل سعی در راضی کردن حاضرین برای ترک آنجا را داشت که بعد از چند دقیقه و کمک انتظامات حاضر موفق به این کار شد.

تگ ها


استقلال تهران فرهاد مجیدی