مجیدی پنالتی آلومینیوم را تقدیم کرد(عکس)

کاپیتان و پنالتی‌زن اول آلومینیوم پنالتی اعلام شده مقابل پیکان را به هم‌تیمی‌اش داد تا او در کورس آقای گلی قرار بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال آلومینیوم اراک با یک پنالتی در نیمه دوم دیدار این هفته برابر پیکان موفق به گلزنی شد و به تساوی رسید که این پنالتی را میثم مجیدی به هم‌تیمی‌اش تقدیم کرد تا مهاجم اراکی‌ها در رقابت آقای گل‌های لیگ بیستم بماند.

میثم مجیدی، مدافع چپ سابق استقلال که یکی از بازیکنان بومی آلومینیوم به حساب می‌آید و همراه با این تیم تجربه صعود به لیگ برتر را به دست آورد، در این فصل نیز یکی از بازیکنان موثر تیمش بوده که همواره نمایش کم‌اُفت و خیزی داشته است.

مدافع چپ آلومینیوم در مسابقه اخیرشان مقابل پیکان به ترکیب اراکی‌ها بازگشت و در روزی که نمایش مطمئنی در خط دفاعی و حضور موثری در کارهای هجومی داشت، می‌توانست یک گل هم بزند که این فرصت را خودش در اختیار یکی دیگر از هم‌تیمی‌هایش گذاشت.

میثم مجیدی که پنالتی‌زن اول آلومینیوم اراک است، پنالتی به دست آمده مقابل پیکان را نزد و به حامد پاکدل داد تا این بازیکن که هفته قبل پس از ماه‌ها ناکامی برابر ماشین‌سازی گلزنی کرده بود، این هفته هم این کار را برابر خودروسازان انجام دهد و با این اتفاق ۸ گله شود و در رده چهارم جدول برترین گلزنان قرار بگیرد.

تگ ها


میثم مجیدی آلومینیوم اراک