مجیدی: کمک داور بازی با استقلال فوق‌العاده بود

کاپیتان مصدوم تیم آلومینیوم معتقد است که تیمش با توجهبه شرایط، تا این لحظه عملکردی رضایت بخش در لیگ برتر داشته است....

به گزارش "ورزش سه"، میثم مجیدی، کاپیتان تیم آلومینیوم اراک که یکی از بهترین بازیکنان این تیم در طول فصل جاری بود اواسط ماه گذشته در جریان تمرین با آسیب دیدگی و شکستگی نازکی‌نی مواجه شده و فصل را از دست داد، او گفت و گو با خبرنگار ما گفت: روند درمانم خیلی خوب پیش می رود. همین الان از مطب آقای کیهانی بیرون آمدم، ایشان گفتند که با توجه به بهتر شدن شرایطم می توانم عصا را کنار بگذارم و بدون آن راه بروم.  جا دارد از دکتر کیهانی و کادر پزشکی تیم آلومینیوم هم یک تشکر ویژه داشته باشم که خیلی برایم زحمت می کشند.

کاپیتان اراکی ها که با عصا و لباس شخصی برای تماشای بازی استقلال و آلومینیوم در ورزشگاه امام خمینی حضور یافته بود، در این خصوص گفت: درست است که از تیم دور هستم ولی لحظه به لحظه دلم با آلومینیوم است. مدام با بچه ها در ارتباط هستم و در کنار تیم حضور دارم تا بتوانند عملکرد خوب شان را تا پایان فصل ادامه دهند.

مجیدی با اشاره به یکی از صحنه های بحث برانگیز بازی دو تیم تاکید کرد: آقای مداح کمک داور اول بازی تصمیم فوق العاده ای در اعلام گل آفساید تیم استقلال داشت. امیدوارم که در تمامی بازی های لیگ برتر، چنین سطحی از قضاوت را شاهد باشیم. بازی ها خیلی حساس هستند و چنین تصمیمات درستی بسیار مهم هستند. 

وی در پایان با ابراز امیدواری به کسب سهمیه گفت: کسب سهمیه دور از دسترس نیست. هر چند با شرایطی که داشتیم، تا این جا هم خیلی خوب آمده ایم و مطمئن هستم که هواداران اراکی از ما راضی هستم. کادر فنی و در راس آن آقای منصوریان برای هفته های پایانی برنامه های ویژه ای دارند که قطعا می تواند به یک پایان خوش بیانجامد.

تگ ها


میثم مجیدی آلومینیوم اراک