مجید جلالی: این دربی گل دارد

مجید جلالی سرمربی سابق نساجی درباره دربی امروز استقلال و پرسپولیس صحبت کرد....

مجید جلالی سرمربی سابق نساجی درباره دربی امروز استقلال و پرسپولیس صحبت کرد.

مجید جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار مدال اظهار داشت: مسابقات دو تیم  استقلال و پرسپولیس در سه هفته ای که از لیگ برتر گذشته است را تماشا کردم. آنچه از این بازی ها به دست می آید این است که؛ نه استقلال و نه پرسپولیس هنوز بازی با کیفیتی را به نمایش نگذاشته اند.

وی افزود: استقلال در بعد نتیجه گیری خوب عمل نکرده و پرسپولیس به دو برد رسیده است اما حتی تیمی که امتیاز بیشتری را کسب کرده هم کیفیتی که از آن انتظار داشتیم را نشان نداده است. این پرسپولیس با پرسپولیس قبل تفاوت دارد.

جلالی گفت: با توجه به آنچه از این تیم ها در سه هفته اخیر دیده ام دربی با کیفیتی را پیش بینی نمی کنم و بعید است بازی بار فنی بالایی داشته باشد.البته درباره نتیجه این بازی نمی توان دست به پیش بینی زد اما می توان گفت دو تیم با شرایط خوب و با کیفیت بالایی به این هفته حساس نرسیده اند و ایکاش این بازی در هفته دوازدهم برگزار می شد تا سرمربیان دو تیم هم فرصت بیشتری برای پیدا کردن فرم مطلوب تیم های خود  داشتند. درباره مقایسه دو تیم باید بگویم که استقلال ریتم خوبی را نداشته است و هنوز به فرم مطلوبی بخصوص در خط دفاعی نرسیده است اما با نگاهی به پرسپولیس بخصوص تعویض های آقای کالدرون، مشخص می شود که این مربی شناخت بهتری از تیمش نسبت به آقای استراماچونی پیدا کرده است. با جمیع این موضوعات معتقدم دربی با کیفیتی نخواهد بود اما از نظر من بازی گل خواهد داشت و شاید همان گل یا گلها سبب هیجان آن شود.

اخبار مرتبط:

استقلال – پرسپولیس/ دربی روی شیروانی داغ

تگ ها


مجید جلالی دربی 90 استقلال پرسپولیس