مجید حسینی و کره جنوبی؛ فرصتی برای درخشش دوباره

تیم ملی در دو هفته پایانی مقدماتی جام جهانی در روزهای 4 و 9 فروردین با تیم های کره جنوبی و لبنان رویارو خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اگر چه تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی قطر راه پیدا کرده اما پیروزی و موفقیت در این دو بازی هم برای اسکوچیچ و شاگردانش مهم است چرا که آنها می خواهند با خاطره ای خوب رقابت  های مقدماتی را به پایان ببرند و از همه مهمتر با پیروزی در این دو بازی موقعیت خود را در رنکینگ فیفا حفظ کند و این روحیه ستودنی است. بازی با امارات هم بعد از صعود به جام جهانی برگزار شد و به خوبی دیدیم تیم ملی در این بازی انگار نه انگار که به جام جهانی صعود کرده و با یک نمایش خوب در حالی که نزدیک به یک نیمه 10 نفره بود در نهایت برنده از میدان خارج شد.

یکی از اتفاقات بازی با کره جنوبی و شاید هم باید بگوییم دغدغه های کادر فنی عدم حضور محمد حسین کنعانی زادگان در ترکیب تیم به خاطر صدور حکم از سوی کمیته اخلاق است. در بازی با امارات هم شجاع خلیل زاده به دلیل محرومیت در ترکیب تیم ملی به میدان نیامد که اسکوچیچ در نهایت بر آن شد از امید نورافکن در کنار محمد حسین کنعانی زادگان استفاده کند.

خوشبختانه تیم ملی در وضعیتی قرار دارد که روی نیمکت هم از بازیکنان با کیفیتی بهره می برد تا جایی که دیدید در 4 بازی اخیر در غیاب مهدی طارمی و سردار آزمون هم برنده از میدان خارج شدیم. مهدی طارمی در بازی با لبنان و سوریه در کنار تیم ملی نبود و سردار آزمون هم نتوانست در بازی با عراق و امارات برای تیم ملی به میدان بیاید.

به نظر می رسد غیبت محمد حسین کنعانی زادگان هم همانند غیبت شجاع خلیل زاده برای تیم ملی دردسر درست نکند. دو بازیکنی که البته جز خوب های تیم ملی بشمار می روند. یکی از بازیکنانی که به خوبی می تواند خلاء حضور محمد حسین کنعانی زادگان را پر کند مجید حسینی است. مدافعی که در تیم راه آهن چهره شد و در استقلال به اوج رسید و اکنون چند فصل است که در ترکیه تجربه خوبی به دست آورده است. نوبتی هم باشد نوبت این است که مجید حسینی در بازی با کره جنوبی و در ترکیب ثابت تیم ملی خود را اثبات کند. او در روزهای باقی مانده تا بازی با کره جنوبی باید از خودش مراقبت کند تا اینبار با شرایط روحی و روانی خوب و آمادگی فنی در اردوی تیم ملی حاضر شود. این یک فرصت خوب برای مجید حسینی است که جایگاه خود را در ترکیب تیم اسکوچیچ پیدا کند

تگ ها


فوتبال ایران مجید حسینی فوتبال