محبوبیت هافبک سوسیداد نزد هواداران رئال مادرید!

مارتین اودگارد که به صورت قرضی برای سوسیداد بازی می‌کند محبوبیت ویژه‌ای نزد هواداران رئال مادرید دارد...

محبوبیت هافبک سوسیداد نزد هواداران رئال مادرید!

به گزارش مدال، مارتین اودگارد 4 سال و نیم پیش بود که به رئال مادرید پیوست و در دوران حضور آنچلوتی حتی یک بازی رسمی نیز برای رئال انجام داد ولی در سال های اخیر به صورت قرضی برای چند تیم هلندی بازی کرده و تابستان امسال بود که به صورت قرضی راهی سوسیداد شد.

او در جریان مصاحبه چندی پیش خود تایید کرد که اطمینان داشت امسال زیر نظر زیدان نمی تواند جایگاه مناسبی در رئال داشته باشد و بهترین تصمیم، رفتن به سوسیداد بود. اودگارد بدون شک یکی از بهترین های فصل سوسیداد و حتی لالیگا بوده و به همین دلیل انتظارات از او در بازی شب گذشته برابر رئال بالا بود. این اولین بار بود که اودگارد در برنابئو و برابر رئال به میدان می رفت و در نهایت توانست رئالی ها را به خود امیدوار کند.

پیش از شروع بازی و به هنگام اعلام اسامی بازیکنان سوسیداد توسط گوینده ورزشگاه، او به شدت مورد تشویق هواداران رئال قرار گرفت و در طول بازی با وجود حضور در تیم مخالف، توانست رئالی ها را با نمایش خوب خودش هیجان زده کند.

اودگارد بود که با فشار به سرخیو راموس او را مجبور به اشتباه کرد و گل اول سوسیداد در دقیقه دوم به ثبت رسید. حرکات پا به توپ او و نیز دید بسیار خوبش در زمین باعث شده بود تا سوسیداد در برخی مقاطع بازی بر رئال برتری داشته باشد اما او در دادن پاس های نهایی کمی بی دقت و البته بدشانس بود.

او می دانست که چه زمانی باید متوقف شده و بازی را از سرعت بیندازد و دریبل هایش به یک کابوس برای بازیکنان رئال بدل شده بود. یک شوت او را نیز تیبو کورتوا به زحمت مهار کرد.

او در 16سالگی به رئال پیوست و در سال های اخیر از لحاظ فیزیکی و استقامت بدنی پیشرفت بسیاری داشته است؛ تا جایی که خیلی ها معتقدند او یکی از بازیکنان تعیین کننده رئال در فصل آینده خواهد بود.

اخبار مرتبط:

زیدان به هواداران رئال: بیل را «هو» نکنید!

تگ ها


رئال سوسیداد مارتین اودگارد فوتبال جهان رئال مادرید پدیده نروژی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو فوتبال