محبی: می‌خواهم مثل طارمی موفق شوم

محمد محبی می‌گوید او زندگی حرفه ای دارد و تلاش می‌کند مثل مهدی طارمی یک بوشهری موفق در فوتبال ایران بشود....

به گزارش مدال، محمد محبی که در مقابل العین درخشید و یک گل به ثمر رساند، حالا در قطر برای تقابل با السد آماده می‌شود. او در گفتگویی به سوالات پیرامون خود پاسخ داده است.

* وضعیت سپاهان پس از برد مقابل العین چگونه است؟

خداراشکر وضعیت الان خوب است؛ هم اردو، هم جو بچه ها و هم جو تیم. با همه توان برای بازی با السد آماده می‌شویم که یک بازی سخت است و بچه ها هم چند بازی این تیم را دیده‌اند و وقتی باهم بحث می‌کنیم و همه ما تمام نقاط قوت و ضعف السد را می‌دانیم و با تمام وجود آماده این بازی می‌شویم.

* چه خوب که با انرژی صحبت می‌کنی و می‌دانی بازی العین ربطی به السد ندارد.

بهترین های هر لیگ معتبر که در خاورمیانه هستند، به لیگ قهرمانان می‌آیند و هر بازی سختی خاص خودش را دارد و بچه ها این را می‌دانند.

* نظرت درباره توصیه هایی که باتجربه تر ها به تو میکنند چیست؟

هرکسی که الان با من زندگی می‌کند و در اردو با من است، می‌داند که راهی که من در پیش گرفتم، روش خوبی است و تقریبا حرفه ای زندگی میکند و هم تیمی هایم این را می‌دانند.

* بازیکنان بوشهری کلا عملکرد خوبی در چند سال اخیر داشته‌اند و مهدی طارمی هم که سرآمد همه آن هاست.

بوشهری هایی که در لیگ هستند، مهدی قائدی، محمد دانشگر، علی دشتی و... بازیکنان خوبی هستند. شاهین بازیکن بوشهری زیاد دارد. آقا مهدی طارمی هم که الان لژیونر شدند و واقعا بوشهر بازیکنان خوبی دارد. فکر میکنم سال های بعد این تعداد بیشتر هم شود.

* با کدام بازیکن بوشهری صمیمی تری؟

تقریبا با همه بازیکنان بوشهری رفیقم. بوشهری‌ها خیلی خونگرم هستند و همگی باهم دوست هستیم.

* چند سال پیش، درخشش مهدی طارمی روی انگیزه تو هم اثر داشت؟

صددرصد خیلی به من انگیزه می‌داد. من با آقا مهدی در ارتباط هستم و از تجربیاتش خیلی استفاده می‌کنم. بعد از بازی های تیم ملی خیلی از مشاوره های او استفاده کردم و آقا مهدی خیلی به من درباره بازی در لیگ ایران کمک کرد.

* وضعیت شاهین را چطور می‌بینی؟

شاهین خداراشکر با آمدن مربی کروات آقای میشو شرایطش بهتر شده. از لحاظ تمرین، بدنسازی و... تیم خیلی منظم تر شده و نتیجه را هم می‌بینیم؛ سه برد پیاپی که باعث شد از بهر جدول نجات پیدا کنند. این خیلی برای ما بوشهری ها خوشحال کننده است. من ۶-۷ سال از عمرم را در شاهین بودم و باعث افتخار است که شاهین آمد بالا.

* اما به شاهین دو سه تا گل هم زدی!

فوتبال حرفه‌ای است ولی از ته قلب خیلی شاهین را دوست دارم.

* چند بازی بسیار سخت را پیش رو دارید؛ السد، پرسپولیس و...

ما الان یک ماهی که تا پایان اسفند ماه پیش رو داریم که ماه سختی است اما هرکسی که بازی سپاهان را نگاه می‌کند، خدایی تیم ما فوتبال خوبی بازی می‌کند. موقعیت به تیم حریف کم می‌دهیم و موقعیت زیاد درست میکنیم. بازی السد و پرسپولیس خیلی مهم است اما فعلا به السد فکر میکنیم چون اهمیت زیادی برای هر دو تیم دارد. هرکسی در این بازی بتواند از موقعیت هایش استفاده کند به نظرم برنده است.

بیشتر بخوانید:
برنامه فشرده استقلال در اسفند ماه
وعده ستاره سپاهان برای گلزنی به پرسپولیس
پیشنهاد برزیلی برای مهاجم سابق پرسپولیس 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان سپاهان اخبار سپاهان بازیکنان سپاهان فوتبال ایران محمد محبی سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال