محرز: پیروزی بر پی اس جی به تاریخ پیوست

ستاره الجزایری پی اس جی معتقد است نباید در باد پیروزی فصل گذشته بر پی اس جی بخوابند چرا که پاریسی ها نسبت به فصل قبل قدرتمندتر شده اند....

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی در دومین بازی خود از دور گروهی لیگ قهرمانان فردا در پارک دو پرنس میهمان پی اس جی است. سیتیزن ها فصل قبل در نیمه نهایی توانسته بودند بر حریف پاریسی پیروز شده و راهی فینال بازی ها شوند ولی ریاض محرز ستاره الجزایری سیتی معتقد است که باید آن بازی را فراموش کرد.

محرز که در نشست خبری این بازی شرکت کرده بود، گفت:« واضح است که پی اس جی تیم بسیار خوبی است و نسبت به فصل قدرتمندتر شده اند. تیمی بهتر از سال قبل دارند و کم و بیش می توان انتظار بازی پایاپای مثل فصل قبل را داشت. یک بازی نزدیک که طبعا بهترین اتفاق می تواند پیروزی ما باشد. پی اس جی در هر نقطه از زمین بازیکن باکیفیت دارد و تیمی قوی هستند. از نوک حمله تا دروازه بهترین ها را دارند. سرخیو راموس و جیجو دوناروما را هم نباید فراموش کرد که فعلا از ترکیب تیم به دور هستند و در صورت بازگشت، سطح تیم شان را بالاتر نیز خواهند برد. در واقع حتی نیمکت پی اس جی هم پر از بازیکنان خوب است.»

محرز ادامه داد:« از لحاظ دفاعی ما فصل گذشته خیلی خوب بودیم و استحکام و ثبات مان را هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان نشان دادیم. این ما را قدرتمندتر نیز خواهد کرد. امسال هم توانسته ایم همان ثبات را حفظ کنیم. حالا گل های کمتری دریافت می کنیم و از این حیث پیشرفت کرده ایم. بدون شک مهار مسی، نیمار و امباپه سخت است ولی اگر یک تیم باشیم و منسجم کار کنیم، می توانیم به هدف مان برسیم. نباید به پیروزی فصل قبل برابر پی اس جی فکر کنیم. آن بازی به تاریخ پیوسته و فردا همه چیز متفاوت است.»

تگ ها


ریاض محرز لیونل مسی کیلیان امباپه نیمار پاری سن ژرمن منچستر سیتی