محرمی: اسکوچیچ سیستم‌های مدنظرش را پیاده کرد

صادق محرمی می گوید دو اردوی خوب برای تیم ملی در شرایطی برگزار شده که اسکوچیچ با روحیه و انرژی بالایی تیم را هدایت کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، صادق محرمی بازیکن ملی پوش تیم فوتبال دیناموزاگرب درباره اردوی مهرماه تیم ملی و برگزاری دیدار دوستانه مقابل ازبکستان اظهار داشت: پس از یک مدت طولانی خوشحالم اردوی تیم ملی با حضور سرمربی جدید تشکیل شد. فکر می کنم جو اردو بسیار مناسب بود. تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه به کادر فنی تیم اضافه شده اند و همه آنها با انگیزه بالا در خدمت تیم هستند.


وی ادامه داد: بازی با ازبکستان امتیازات مثبتی برای کادر فنی داشت و کمک کرد که اسکوچیچ بازیکنان را بیشتر بشناسد و سیستم های مدنظرش را اجرا کند.خوشحالم در این بازی به پیروزی رسیدیم.ازبکستان هم تیم خوبی بود و این بازی درس های زیادی برای تیم ملی داشت.برگزاری بازی های دوستانه در فیفا دی های آتی و همچنین تداوم این اردوها برای تیم ملی بسیار مفید خواهد بود.


محرمی تصریح کرد:اسکوچیچ در اردو بسیار پرانرژی و با اشتیاق کار می کند.من از این بابت بسیار خوشحالم و امیدوارم با این تیم بهترین نتایج را بگیریم و به جام جهانی صعود کنیم.

تگ ها


صادق محرمی دینامو زاگرب کرواسی