Banner

محرمی: انصاری‌فرد پیشکسوتان را از یاد نبرد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ‌گاه در پرسپولیس به دنبال منافع شخصی نبودم اما امیدوارم که انصاری‌فرد پیشکسوتان زحمتکش این تیم را فراموش نکند....

به گزارش مدال، مجتبی محرمی در خصوص تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: مهم ترین موضوع برای من پرسپولیس است و برایم فرقی نمی‌کند چه کسی مدیریت این باشگاه را بر عهده داشته باشد.

وی افزود: من همواره پرسپولیس را در اولویت خود قرار داده‌ام و از تیم محبوبم حمایت می‌کنم، عرب ها، انصاری فردها، گرشاسبی ها می‌آیند و می روند اما آن چیزی که باقی می‌ماند پرسپولیس است.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: انصاری فرد همبازی من در پرسپولیس و تیم ملی بوده اما برای خودم هیچ توقعی ندارم. حرف من این است او مثل مدیرانی نباشد که تا زمانی که بر صندلی مدیریت تکیه نزده اند از پیشکسوتان تعریف و تمجید می کنند اما وقتی مدیرعامل می شوند گذشته خود را فراموش می‌کنند.

محرمی  تصریح کرد: من هیچ وقت به باشگاه پرسپولیس نرفته‌ام و نخواهم رفت، اگر به من بگویند ساختمان باشگاه پرسپولیس کجاست آدرس آن را نمی‌دانم، مجتبی محرمی اخلاق و خصوصیات خاص رفتاری خودش را دارد و تحت هیچ شرایط حاضر نیست برای دیدن مدیرعامل پرسپولیس پشت درب هیچ اتاقی معطل شود.

وی تاکید کرد: پرسپولیس در هفته اول مسابقات لیگ برتر به پیروزی رسید و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد تا قرمزپوشان تهرانی برای چهارمین بار به مقام قهرمانی برسند.

بازیکن اسبق  پرسپولیس در پایان گفت: بازی با تراکتور برای پرسپولیس از اهمیت زیادی برخورداراست، دو تیم مدعی قهرمانی هستند و پیروزی در این دیدار برای شاگردان کالدرون اهمیت زیادی دارد.

بیشتر ببینید:

انصاری‌فرد: بازیکنان پرسپولیس به خاطر پاداش بازی نمیکنند/ ویدیو

تگ ها


مجتبی محرمی محمد حسن انصاری فرد پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال