محرمی : رفتن رضاییان به نفع خودش بود

مدافع چپ سابق تیم ملی و پرسپولیس، محمد انصاری را بهترین بازیکن در سمت این تیم می داند و اطمینان دارد رضاییان بیش از این کار خود را سخت نمی کند و تصمیم اشتباه دیگری مبنی بر حضور در استقلال نخواهد گرفت ......

مدافع چپ سابق تیم ملی و پرسپولیس، محمد انصاری را بهترین بازیکن در سمت این تیم می داند و اطمینان دارد رضاییان بیش از این کار خود را سخت نمی کند و تصمیم اشتباه دیگری مبنی بر حضور در استقلال نخواهد گرفت.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، محرمی تمام خصوصیات یک سوپراستار را داراست. بازیکنی که از نظر فنی یک سر و گردن از همدوره ای های خود بالاتر بود و همچنان نیز به عنوان برترین بازیکن سمت چپ فوتبال ایران شناخته می شود.

مجتبی محرمی امروز تولد 53 سالگی خود را جشن گرفت و در این خصوص به خبرنگار ما گفت: دوستان زیادی چه تلفنی چه در فضای مجازی تولد من را تبریک گفتند که از همه آنها تشکر می کنم. از کسانی هم که مرا فراموش کرده و تولدم را تبریک نگفتند هم ممنونم. نه تبریک گفتن کسی من را غافلگیر کرد نه از تبریک نگفتن کسی ناراحت شدم.

وی ادامه داد: من وارد 53 سالگی شدم و فکر می کنم تازه اول راه قرار دارم و اگر خدا بخواهد می خواهم 120 سال زندگی کنم.

بازیکن محبوب پرسپولیسی ها در خصوص خاطره اش از دوران بازیگری گفت: جشن تولد همیشه همراه با خاطرات خوب است ولی بدترین خاطره مربوط به شب تولدم تصادف جواد منافی است که مجبور شد در اوج فوتبالش خداحافظی کند. به غیر از آن همیشه جشن تولدهایم با خاطرات خوب همراه بوده است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص عملکرد این تیم و در نهایت قهرمانی شان گفت: من هم مثل همه هواداران از قهرمانی پرسپولیس خوشحالم و این قهرمانی را تبریک می گویم ولی کاش در این مراسم از پیشکسوتان تقدیر می شد. از ما که دعوت نشد هیچ کاش از پیشکسوت هایی مثل علی پروین یا محمد پنجعلی یا مهرداد میناوند که در طول فصل خیلی از باشگاه حمایت کردندتقدیر می شد. آن اتفاق هم برای فرزند مرحوم هادی نوروزی افتاد و تلخی جشن را بیشتر کرد.

محرمی که علیرغم راست پا بودن عملکردی درخشان در سمت راست تیم ملی و پرسپولیس از خود به جا گذاشته، در خصوص بهترین تصمیم برای سمت چپ دفاعی این تیم گفت: دفاع چپ امسال پرسپولیس بازیکنان زیادی به خودش دید که هیچ کدام هم بازیکن تخصصی آن پست نبودند. پرسپولیس باید یک دفاع وسط بخرد و محمد انصاری را در دفاع چپ به کار بگیرد. بهترین دفاع چپ به نظرم محمد انصاری است و گزینه بهتری پیدا نمی کنند.

وی در خصوص اینکه ماهینی نیز توانسته همچون او در چند پست برای سرخپوشان به میدان برود گفت: اگر من در پست های مختلف برای پرسپولیس بازی می کردم بلد بودم اینکار را انجام دهم. حسین ماهینی بچه زحمتکشی است و هر جا پرسپولیس نیاز داشته به میدان رفته است ولی کارایی اصلی حسین در پست اصلی خودش است.

تشابه اسمی پدیده این فصل پرسپولیس  صادق محرمی است؛ بازیکنی که تشابه اسمی با مجتبی محرمی دارد و استعداد فوق العاده اش باعث شده تا با شماره هشت سابق سرخپوشان مقایسه شود. مجتبی محرمی در این خصوص می گوید: همه از من در مورد صادق محرمی می پرسند و این تشابه اسم هم جالب است. محرمی بازیکن خیلی خوبی است. خوب نفوذ می کند و خوب به دفاع برمی گردد. فقط کمی سانترهایش ضعیف است که باتجربه تر می شود. شرایط سنی خوبی دارد و اگر خوب هدایت شود بازیکن آینده داری خواهد بود. البته اگر از تعریف های من خودش را گم نکند!

محرمی رفتن رامین رضاییان را در این مقطع به سود پرسپولیس می داند: رامین رضاییان بازیکن خوبی است و برای پرسپولیس مفید بوده ولی به دلیل مشورت های غلط به بیراهه رفت و در آن شرایط ماندنش به ضرر پرسپولیس بود و اینطور نبود که برانکو بخواهد لجبازی کند. امیدوارم شرایط جوری شود که به تیم برگردد.

وی در خصوص اینکه شایعاتی در خصوص حضور رضاییان در استقلال شنیده می شود گفت: اگر شرایط بازگشت رضاییان به پرسپولیس جور نشد او لژیونر می شود و این صحبت هایی که در مورد رفتنش به تیم رقیب مطرح می شود شایعه است و مطمئن باشید رضاییان هیچ وقت به استقلال نمی رود.

نیمکت نه چندان قدرتمند پرسپولیس اکنون به چالش بزرگی برای این تیم تبدیل شده است و محرمی معتقد است این مساله می تواند خطر بزرگی برای سرخپوشان باشد: از اول فصل هم گفتیم نیمکت پرسپولیس ضعیف است و بازیکنان جایگزین خوبی ندارد و برای همین در بازی با الهلال وقتی چند بازیکنش را نداشت نتوانست نتیجه بگیرد. البته نمی شود کسی را مقصر دانست ولی امیدوارم اگر پرسپولیس صعود کرد برای فصل بعد فکری برای تقویت نیمکت تیم داشته باشند. امیدوارم پرسپولیس به مرحله بعد صعود کند و قول می دهم در جشن صعود حتی اگر دعوت هم نشوم شرکت کنم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال