محرمی: فکر کردم جوانم و از پشت بام پریدم!

ستاره اسبق پرسپولیس توضیحات بامزه ای در مورد مصدومیت عجیبش داد....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از سوژه های عجیب پیش از شروع بازی ستارگان ۹۸ و سرخابی، حضور مجتبی محرمی با عصا بود؛ در حالی که نفرات حاضر در بازی یکی یکی در حال حضور در ورزشگاه بودند، حضور محرمی با عصا موجب تعجب همه شد. او در گفت و گو با خبرنگار ما در این خصوص گفت: فکر کردم جوانم و از پشت بام پریدم که تاندون مچم آسیب دید. 

محرمی در مورد برگزاری این بازی یادبود تاکید کرد: این بازی ها، بازی های خوبی است. همین که بچه ها دور هم جمع شده و می گویند و می خندند خیلی خوب است. به این یادبودها نباید بسنده کنیم و در خداحافظی بچه ها هم بازی هایی را برگزار کنیم. وقتی برای چنین چیزهایی بازی یادبود برگزار می کنیم، غم دنیا روی سر آدم خراب می شود. این عزیزان جایشان خالی است و ما فقط می توانیم اینجا حاضر شویم و دعا خیر برایشان بکنیم.

او در مورد استقبال گرم همبازیان سابقش پیش از شروع بازی گفت: بالاخره اینها همبازیانمان بودند. استقلال و پرسپولیس فرقی نمی کند و همه یکی هستیم. همه هدف مان سربلندی ایران است و انشالله که بتوانم لطف دوستان را جبران کنم.

محرمی در واکنش به صعود بی دردسر تیم ملی به جام جهانی تاکید کرد: جا دارد به بچه ها، فدراسیون، کادرفنی و مردم ایران تبریک بگویم. صعود مقتدرانه ای بود و انشالله که در قطر بتوانیم از گروه مان هم صعود کنیم.

تگ ها


مجتبی محرمی