محرمی: پرسپولیس می تواند در قهرمانی پوکر کند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: همیشه اولین مسابقه بعد از تعطیلات حساسیت زیادی دارد اما پرسپولیس توانست از میدان مبارزه با تراکتور با سربلندی خارج شود....

به گزارش مدال و به نقل از ایرنا،  پرسپولیس مقابل تراکتور سربلند بود مجتبی محرمی روز دوشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: پرسپولیس در دیداری حساس برابر یکی از مدعیان قهرمانی به پیروزی رسید که ارزش و اهمیت زیادی دارد.

وی افزود: همیشه اولین مسابقه بعد از تعطیلات حساسیت زیادی دارد اما پرسپولیس توانست با سربلندی از میدان با تراکتور خارج شود.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس میانه زمین را از تراکتور گرفت و این باعث شد تا برتری را از آن خود کند و همین موضوع در پیروزی قرمزپوشان تهرانی تاثیر زیادی داشت.

محرمی تصریح کرد: پرسپولیس این توانایی را دارد با حفظ صدرنشینی خود در پایان فصل برای چهارمین سال پیاپی عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

وی تاکید کرد: یحیی گل‌محمدی در اولین بازی خود با پرسپولیس نتیجه مطلوبی را به دست آورد و به طور حتم در ادامه راه او اهداف مورد نظر تاکتیکی‌اش را در این تیم پیاده خواهد کرد و قدرت پرسپولیس افزایش پیدا خواهد کرد.

بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان گفت: امیدوارم سرمربی تیم ملی هرچه سریعتر مشخص شود تا فوتبال ایران از بلاتکلیفی خارج شده و خودش را آماده مسابقات حساس مقدماتی جام جهانی کند.

 

 

بیشتر بخوانید:

هافبک پرسپولیس در تیررس اسپانیول؟ + عکس

بعد از بیرانوند نوبت مهاجم پرسپولیس شد؛ تیم سابق شجاعی خواهان علیپور

تگ ها


علی علیپور فوتبال ایران مجتبی محرمی وحید امیری پیکسوت پرسپولیس یحیی گل محمدی پرسپولیس پرسپولیس-تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال