محرم با یک تغییر در تبریز به دنبال صدر

محرم نویدکیا ترکیب ۱۱ نفره تیمش برای دیدار برابر ماشین سازی در چارچوب هفته دهم رقابت های لیگ برتر را اعلام کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سپاهان با محرم یکی از تیم های قبال احترام و بی سر و صدای لیگ برتر به شمار می رود که علیرغم برنامه نامنظم، مانند تیم های دیگر به سازمان لیگ معترض نشده اند. آنها برای انجام بازی هفته هشتم مقابل مس رفسنجان ۱۱ روز بازی نداشتند و حالا در شراطی که دو دیدار آنها برابر پرسپولیس و فولادخوزستان در هفته هفتم و نهم مسابقات به تعویق افتاده است، به مصاف ماشین سازی رسیده اند و امیدوارند با پیروزی در ان میدان صدر جدلو را از آن خودشان کنند.

نویدکیا در این بازی ترکیب زیر را برای حضور در ترکیب اصلی برگزیده است:
پیام نیازمند، گئورگی ولسیانی، محمدرضا مهدی‌زاده، امید نورافکن، مرتضی منصوری، محمد کریمی، دانیال اسماعیلی‌فر، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی، کی‌روس استنلی و سجاد شهباززاده.


گقتنی است نویدکیا نسبت به بازی قبلی برابر مس رفسنجان که با پیروزی ۲ بر ۱ این تیم همراه شد، تنها یک تغییر در ترکیب اصلی تیمش ایجاد کرده؛ او گولسیانی را جانشین نژادمهدی کرده که روز پراشتباهی را پشت سر گذاشت.


با این وصف پس از نیازمند که بار دیگر در ترکیب اصلی طلایی پوشا قرار گرفته، گولسیانی و مهدی زاده در ترکیب ۳-۳-۴ قلب خط دفاعی را تشکیل خواهند داد و نورافکن و منصوری هم مدافعان چپ وراست تیم خواهند بود.


در خط میانی  محمد کریمی به عنوان هافبک دفاعی بازی خواهد کرد و سروش رفیعی و انیال اسماعیلی فر به عنوان دو هافبک تهاجمی.


در نهایت بخش هجومی تیم نیز با محمدرضا حسینی و سجاد شهباززاده به عنوان دو وینگر راست و چپ شکل خواهد گرفت و استنلی کی روش مهاجم نوک خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

صنعت نفت و سپاهان در اندیشه صدرنشینی جدول رده بندی

مرزبان: اعتراضی به برنامه سازمان لیگ نداریم

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال