محرم نویدکیا سرمربی سپاهان می‌شود

سرانجام و پس از مذاکرات طولانی قرار است از سرمربی جدید طلایی‌پوشان اصفهانی پرده برداری شود....

به گزارش "ورزش سه"، طی روزهای گذشته نام‌های فراوانی پیرامون نیمکت سپاهان به گوش می‌رسد و مدیران این باشگاه که در رأس آن‌ها محمدرضا ساکت به عنوان مدیرعامل حضور دارد، در حال مذاکره هستند تا زودتر تکلیف نیمکت سرمربیگری سپاهان مشخص شود؛ چرا که آن‌ها اکنون زیر نظر تکسیرا تمرینات خود را دنبال می‌کنند و مهیای حضور رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا می‌شوند اما بدون تردید مربی موقت نمی‌تواند راه حل مشکلات سپاهان باشد و ساکت امیدوار است بتواند زودتر تصمیم نهایی را درباره آینده نیمکت سپاهان اتخاذ کند.

رونمایی از سه عضو جدید هیات مدیره باشگاه سپاهان شاید یک گام رو به جلو در مسیر معرفی سرمربی جدید بود؛ چرا که با معرفی کریم فخارزاده، مجید رحیم زاده و علیرضا افضل ساختار مدیریتی طلایی‌پوشان اصفهانی هیئت مدیره یکدست شد و  مطابق با شرایط جدید پیش خواهد رفت.

هر چند نام‌های مختلفی پیرامون نیمکت سپاهان به گوش می‌رسد اما گویا جدی‌ترین گزینه همچنان محرم نویدکیا است؛ ستاره سابق سپاهانی‌ها که محبوبیت ویژه‌ای میان هواداران این تیم دارد و با محمدرضا ساکت نیز توانسته در قامت بازیکن، خاطرات خوبی را بگذراند. ساکت در تلاش است تا بار دیگر بتواند همکاری جدیدی را با نویدکیا آغاز کند و او را به عنوان سرمربی جدید سپاهان معرفی کند. البته هنوز مشخص نیست محرم در آسیا هم روی نیمکت سپاهان خواهد بود یا بعد از لیگ قهرمانان رسما سرمربی سپاهان می‌شود.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان نقل و انتقالات ۱۳۹۹ محرم نویدکیا فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال