محرومیت بلندمدت در کمین فرانک ریبری+ عکس

فرانک ریبری ستاره فرانسوی باشگاه فیورنتینا به دلیل پرخاش به کمک داور مسابقه تیمش برابر لاتزیو و هل دادن او، ممکن است با محرومیت بلند مدت مواجه شود....

به گزارش مدال، یکشنبه شب فیورنتینا در خانه با نتیجه 2 بر یک مغلوب لاتزیو شد. در این دیدار «چیرو ایموبیله» در ثانیه‌های پایانی گل پیروزی عقاب‌ها را به ثمر رساند، آنهم در حالی که پیش از آن «لوکا رانیری» از زمین مسابقه برای تیم میزبان اخراج شده بود.

در این دیدار «فرانک ریبری» تک گل میزبان را ساخت و پس از آن از روی نیمکت شاهد شکست تیمش در ورزشگاه آرتمیو فرانچی بود. لحظاتی پیش از گل پیروزی‌بخش ایموبیله اما فلورانسی‌ها اعتقاد داشتند که پشت محوطه عقاب‌ها باید صاحب یک ضربه ایستگاهی می‌شدند اما داور دیدار چنین اعتقادی نداشت که همین مسئله موجب شد پس از سوت پایان بازی ریبری به شدت عصبانی شود.

تصاویر ضبط شده نشان می‌دهد فرانک هنگام بحث با کمک داور مسابقه او را دو مرتبه هل داده است و با تایید سری‌آ توسط داور مسابقه پس از این اتفاقات با کارت قرمز روبه‌رو شده است و حالا این امکان وجود دارد که با محرومیتی بلند مدت مواجه شود.

بیشتر بخوانید:

کنایه فرانک ریبری به شرکت EA Sports؛ این مرد کیست؟

تگ ها


فرانک ریبری ریبری فیورنتینا فیورنتینا بنفش‌های فلورانس محرومیت محرومیت ریبری سری آ فوتبال جهان فرانک ریبری فیورنتینا سری آ فوتبال