محرومیت تیم والیبال شهرداری ارومیه از نقل و انتقالات

فدراسیون جهانی والیبال به دلیل عدم پرداخت مطالبات دراگان تراپیتسا توسط تیم والیبال شهرداری ارومیه، این تیم را از نقل و انتقالات محروم کرد...

فدراسیون جهانی والیبال به دلیل عدم پرداخت مطالبات دراگان تراپیتسا توسط تیم والیبال شهرداری ارومیه، این تیم را از نقل و انتقالات محروم کرد

تیم والیبال شهرداری ارومیه از نقل و انتقالات محروم شد.
به گزارش مدال، فدراسیون جهانی والیبال، رأی خود را در مورد باشگاه شهردای ارومیه در خصوص عدم پرداخت دستمزد دراگان تراویتسا، بازیکن پیشین این تیم اعلام کرد.
فدراسیون جهانی والیبال در این مورد نوشت: FIVB از اختلاف به وجود آمده بین دراگان تراویتسا و باشگاه ایرانی شهرداری ارومیه آگاه است و به همین دلیل، این باشگاه را از هر گونه نقل و انتقال بین المللی بازیکن، محروم می‌کند. فدراسیون جهانی البته می‌داند که این مشکل به دلیل تحریم‌های اعمال شده در مورد بانک‌های ایرانی برای انتقال پول، بسیار پیچیده است. با این حال، FIVB و فدراسیون والیبال ایران در تلاش هستند تا در کمترین زمان ممکن، راه حلی برای این مشکل پیدا کنند. بازیکنان والیبال برای فدراسیون جهانی از اهمیت ویژه برخوردارند.
دارگان تراویتسا به عنوان بازیکن و پدرش لیوبو تراویتسا به عنوان سرمربی در فصل 17-2016 در تیم شهرداری ارومیه حضور داشتند ولی به دلیل عدم دریافت مبلغ قرارداد خود این تیم را ترک کردند.

بیشتر بخوانید:

شکست جوانان والیبال ایران مقابل روسیه

تگ ها


والیبال ایران شهرداری‌ـــارومیه