محرومیت داور ایرانی به دلیلی عجیب!

داور موفق فوتبال ایران با نامه ای عجیب از سوی رییس هیات فوتبال بوشهر با محرومیت مواجه شده است ......

داور موفق فوتبال ایران با نامه ای عجیب از سوی رییس هیات فوتبال بوشهر با محرومیت مواجه شده است.

 

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، محمدحسین زاهدی فر، بعد از قضاوت هفته اول لیگ برتر فوتبال ایران در فصل هفدهم، اکنون با محرومیت مواجه شده است.


در این رابطه داستان عجیبی از این محرومیت به گوش می رسد؛به گفته اطرافیان این داور ، زاهدی فر بعد از حضور در بوشهر به درخواست محمد نجفی، رییس هیات فوتبال این استان پاسخ منفی می دهد. نجفی هم  بعد از این موضوع با نامه نگاری به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و اتهام عمل غیراخلاقی به این داور برازجانی خواهان محرومیت او تا زمان مشخص شدن جرم او می شود! موضوعی که در هفته اول و بعد از قضاوت او در دیدار دو تیم پرسپولیس و فولاد خوزستان اکنون باعث محرومیتش شده است.


در این زمینه گفته می شود کمیته داوران ابتدا با این موضوع مخالفت کرده اما ادامه نامه گاری از سوی هیات فوتبال باعث می شود تا مهدی تاج از سازمان لیگ بخواهد تا زمان مشخص شدن موضوع از قضاوت این داور جلوگیری کرده تا تحقیق در این زمینه تکمیل شود.


موضوع ازآنجا جالب است  که البته از سوی آشنایان این داور در خصوص دلیل محرومیت او با اعلام حسن اخلاق او، تنها عدم و سرپیچی از گرفتن عکس با رییس هیات فوتبال بوشهر عنوان شده و باید دید چه پاسخی در این زمینه اعلام خواهد شد.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال