محرومیت سامان قدوس؛مثل طارمی و بلبلی، نقره داغ اوسترشوندز مثل پرسپولیس

سامان قدوس هافبک ایرانی آمیان فرانسه با شکایت اوئسکا با حکم فیفا به مدت 4 ماه از حضور در میادین رسمی و باشگاه اوسترشوندز نیز از حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده‌اند....

سامان قدوس هافبک ایرانی آمیان فرانسه با شکایت اوئسکا با حکم فیفا به مدت 4 ماه از حضور در میادین رسمی و باشگاه اوسترشوندز نیز از حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده‌اند.

به گزارش خبرنگار مدال، با حکم فیفا، سامان قدوس همچون طارمی و بلبلی چهار ماه محروم شد و اوسترشوندز هم همچون پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات محروم شد.

_قدوس به دلیل امضای قرارداد با اوئسکای اسپانیا پیش از انتقال به آمیان، به پرداخت ۴ میلیون یورو جریمه نقدی محکوم و ۴ ماه از حضور در میادین محروم شد. باشگاه اوسترشوندز نیز از ۲ پنجره نقل و انتقالاتی محروم شد.

_این ماجرا دقیقا  شبیه پرونده طارمی، ریزه اسپور و پرسپولیس است و فیفا با استناد به بند دو ماده 4 آیین نامه انضباطی خود حکم محرومیت برای بازیکن و باشگاه متخلف صادر کرده  با این تفاوت که اوسترشوندز همچون پرسپولیس دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شد اما کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال  به رغم محرومیت 6 ماهه بلبلی اعلام کرد به این نتیجه رسیده‌ایم  استقلال بلبلی را اغوا و تحریک نکرده و به همین دلیل استقلال از دو پنجره نقل و انتقالات محروم نمی‌شود!

اخبار مرتبط:
شوک شبانه؛ فیفا سامان قدوس را 4 ماه محروم کرد