محرومیت سنگین در انتظار سرپرست پیکان

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احتمالا مدیر تیم پیکان را با محرومیت مواجه می‌کند....

به گزارش "ورزش سه"، حدود یک ماه از مسابقه پُرحاشیه سایپا و پیکان در لیگ برتر گذشته، اما پرونده اتفاقات این مسابقه جنجالی همچنان در کمیته‌های انضباطی و استیناف باز است و احتمالا طی روزهای آینده حکم جدیدی در این باره صادر می‌شود.

آنطور که خبرگزاری تسنیم نوشته، پس از آنکه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل بازیکن تعویضی ششم پیکان در این دیدار نتیجه بازی را ۳ بر صفر به سود سایپا تغییر داد و با شکایت پیکان پرونده به کمیته استیناف رفت، کمیته انضباطی قصد دارد ابعاد دیگر این پرونده را نیز بررسی کند. در همین حال صحبت از جریمه علی‌اصغر مدیرروستا، سرپرست پیکان نیز به میان آمده است.

مدیرروستا که پس از دوران کوتاه مربیگری‌اش در عرصه دیگری فوتبال را دنبال می‌کند و حالا سرپرست پیکان است، با بی‌توجهی به تعداد تعویض‌های انجام شده در دیدار مقابل سایپا، تیمش را وارد چالشی بزرگ کرده و حالا بعد از ضربه بزرگی که به پیکان زد، خودش نیز احتمالاً با محرومیت مواجه خواهد شد.

سرپرست پیکان دو هفته قبل با احضار کمیته انضباطی روبه‌رو شد و در جلسه‌ای با مسئولان این کمیته نیز شرکت کرد و توضیحاتش را ارائه داد. حالا شنیده می‌شود که کمیته انضباطی قصد دارد محرومیتی را برای سرپرست پیکانی‌ها در نظر بگیرد، هرچند تا زمان اعلام رأی نمی‌توان در این زمینه با قطعیت صحبت کرد.

این اتفاقات در شرایطی رقم خورده که مدیرروستا، سرپرست پیکان پس از اشتباهی که مقابل سایپا انجام داد، گفته بود اگر کمیته انضباطی نتیجه بازی را تغییر بدهد، از سمتش استعفا می‌کند، اما فعلاً چنین اتفاقی نیفتاده و او با حضور در تمرینات پیکان کارش را دنبال می‌کند.

تگ ها


علی اصغر مدیر روستا فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال