محرومیت‌ عجیب امیرقلعه نویی مقابل مس کرمان

سرمربی تیم فوتبال گل گهر در مصاف تیمش برابر مس کرمان نیز غیبت دارد، تا یکبار دیگر در فصل جاری شاهد سکونشین امیرقلعه نویی باشیم....

به گزارش "ورزش سه"، در نشست خبری پیش از دیدار گل گهر سیرجان و مس کرمان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، سعید الهویی مربی آبی پوشان سیرجانی برای چندمین مرتبه از غیبت امیرقلعه نویی به دلیل محرومیت خبر داد.


امیرقلعه نویی در دیدار جام حذفی سال گذشته که میان استقلال و سپاهان برگزار شد، در نیمه اول به دلیل اعتراضی که به تصمیم داور مسابقه داشت از زمین مسابقه اخراج شد و در اولین دیدار فصل برابر سپاهان به دلیل محرومیت از روی سکوها اولین بازی رسمی تیم جدیدش را که اتفاقا مقابل تیم سابقش بود، نظاره کرد.


قلعه نویی طی هفته های اخیر نیز به دلیل صحبت هایی که علیه تعدادی داوری انجام داده بود، مقابل پرسپولیس و سپاهان از روی سکوها نظاره بازی تیمش شد.


حالا و در آستانه اولین دیدار تیم گل گهر سیرجان در جام حذفی بار دیگر شاهد امیرقلعه نویی هستیم، تا سکونشینی های این مربی همچنان ادامه دار باشد. به نظر می رسد،

محرومیتی که سبب شده امیرقلعه نویی دیدار تیمش مقابل  مس کرمان را از روی سکوها دنبال کند، به همان دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی سال گذشته برابر استقلال مربوط می شود.


نکته عجیب اینکه محرومیت در جام‌حذفی در لیگ امسال اعمال شد و اکنون در جام حذفی نیز محروم است!

تگ ها


گل گهرسیرجان امیر قلعه نویی