محرومیت نقل و انتقالاتی النصر توسط فیفا

روزنامه الریاضیة عربستان خبر داد که فدراسیون جهانی فوتبال فیفا، باشگاه النصر را به دلیل بدهی های مالی، از جذب بازیکن جدید محروم کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزنامه الریاضیة عربستان خبر داد که فدراسیون جهانی فوتبال فیفا، باشگاه النصر را از ثبت قرارداد بازیکنان جدیدش منع کرده است و این تیم تا زمان پرداخت بدهی های خود، قادر به جذب و استفاده از بازیکنان جدید خود از جمله اندرسون تالیسکا و وینسنت ابوبکر نیست.


این روزنامه مدعی شد که باشگاه النصر به دلیل عدم پرداخت بدهی خود به باشگاه فنرباغچه در ازای انتقال جولیانو دی پائولا و همچنین پرداخت نکردن مطالبات ۱.۶ میلیون یورویی باشگاه گالاتاسرای پس از جذب مایکون پریرا، از ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود منع شده است.


بندر العتیبی خبرنگار عربستانی در توئیتر خود اظهار داشت که مسلی آل معمر رئیس باشگاه النصر در نظر دارند کلیه حقوق مالی باشگاه های فنرباغچه و گالاتاسرای را پرداخت کنند و این مسئله در اولویت کارهای مدیریت این باشگاه قرار گرفته است.


قابل ذکر است که دو باشگاه ترکیه ای پس از شکایت از النصر در دادگاه های بین المللی پیروز شده و حالا آنها باید تا قبل از پایان بازار نقل و انتقالات این بدهی ها را که نزدیک به ۱۳۰ میلیون ریال سعودی (۹۶۲ میلیارد تومان) است، پرداخت کنند. 


النصر حریف تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست. دیدار دو تیم در تاریخ ۲۳ شهریور برگزار خواهد شد.

تگ ها


فیفا النصر عربستان فوتبال جهان عربستان سعودی فوتبال