محرومیت پائولو مالدینی و آندرا کونتی

رفتار غیر ورزشی و غیر حرفه ای پائولو مالدینی و آندرا کونتی به سوژه رسانه ها تبدیل شده است ......
رفتار غیر ورزشی و غیر حرفه ای پائولو مالدینی و آندرا کونتی به سوژه رسانه ها تبدیل شده است ...

رفتار غیر ورزشی و غیر حرفه ای پائولو مالدینی و آندرا کونتی به سوژه رسانه ها  تبدیل شده است.
به گزارش خبرنگار مدال، پس از دیدار تیم های پریماورای میلان و تیم پریماورای کیه وو مالدینی و کونتی به دلیل رفتارهای غیر ورزشی در مقابل داور بازی با محرومیت هایی مواجه شدند.
این محرمیت ها به شرح ذیل می باشد:

-  پائولو مالدینی وارد رختکن داوران شده و با به کار بردن الفاظ توهین آمیز در مقابل داور مسابقه از هرگونه فعالیت در دادگاه FIGC و هرگونه نمایندگی از طرف میلان در دادگاه فدرال تا تاریخ 15 نوامبر محروم است.

- آندرا کونتی نیز پس از پایان مسابقه به سراغ داور رفته و از بسته شدن در توسط وی ممانعت کرده و پس از آن با هر دو مشت خود بر در کوبیده است که به همین دلیل سه جلسه از همراهی تیم محروم شده است؛ البته این محرومیت فقط شامل تیم پریماورا است و کونتی مشکلی برای همراهی تیم اصلی نخواهد داشت.

از سوی دیگر شنیده می شود که دلیل عصبانیت پائولو مالدینی و آندرا کونتی در بازی تیم های پریماورا میلان و کیه وو این بوده که داور مسابقه مدام به پسر مالدینی می گفته است که: تو حتی از برادرت هم بدتر هستی! و همچنین داور از بلانووا دفاع کنار میلان نیز پرسیده است که: " آیا تو واقعا انقدر بد هستی؟!"

در این خصوص گفته می شود که باشگاه میلان در دادگاه ورزشی ایتالیا به این رای اعتراض خواهد کرد اما اینکه این محرومیت ها لغو شود یا خیر باید منتظر بود و دید.