محرومیت کومان از بازی برابر والنسیا و اتلتیکو

کمیته انضباطی لالیگا رونالد کومان، سرمربی بارسلونا، را به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی برابر گرانادا، از حضور در دو بازی آینده بلوگرانا محروم کرد....

به گزارش "ورزش سه"، رونالد کومان از حضور روری نیمکت بارسلونا در دو بازی آینده این تیم محروم شد. کومان شب گذشته در جریان شکست ۲-۱ بارسا برابر گرانادا با دریافت کارت قرمز از کنار زمین اخراج شد و اکنون در دو بازی سرنوشت ساز بلوگرانا برابر والنسیا و اتلتیکو مادرید نیز محروم شد.

کمیته انضباطی لالیگا طبق بند ۱۱۷ قوانین انضباطی این محرومیت را برای سرمربی کاتالان ها تعیین کرده است. طبق این بند از فوانین اقدام علیه مسئولان برگزاری مسابقه و داوران از جمله "تحقیر یا بی احترامی به داوران، مدیران یا مقامات ورزشی" با مجازات محرومیت مواجه خواهد شد.

کومان پس از بازی با رد توهین به داور گفت: "اصلا نمی فهمم چه شد و چرا من را اخراج کردند. من هیچ چیز بدی به او نگفتم، من توهینی نکردم. با داور چهارم صحبت می کردم که او به من بی احترامی کرد.

طبق گزارش داوری من به داور چهارم بی احترامی کرده ام، اما من هیچ کار اشتباهی نکردم. به نظر من که اینطور نبود. اینکه احترامی وجود نداشته باشد توهین آمیز است.

من هرگز از کلمات ناسزا و زشت استفاده نکرده ام، حتی یک بار! اگر قرار است حرف هایی که نگفته ام را در دهان من قرار دهند، من باید در مقابل کاری بکنم. اصلا نمی فهمم."

شکست بارسلونا به ویژه در کورس قهرمانی برای این تیم خسارت آور بود زیرا پس از این بازی در تعداد بازی ها با سه رقیب خود، اتلتیکو، رئال مادرید و سویا، برابر شدند و در حالی که با پیروزی می تواسنتند به صدر جدول صعود کنندف اکنون در صورتی که در تمام بازی های باقیمانده خود پیروز شوند هم، سرنوشت قهرمانی به نتایجی که رقبایشان بگیرند بستگی خواهدداشت.

تگ ها


رونالد کومان بارسلونا