محسن عاشوری استعفا کرد

محسن عاشوری، سرمربی تیم بادران تهران از سمت خود استعفاء کرد....

به گزارش "ورزش سه"، او در حالی از سمت خود در تیم بادران استعفاء کرد که تیمش با ۴۱ امتیاز در رده ی دوم جدول قرار دارد و با ۳۱ گل زده تهاجمی ترین تیم لیگ یک به حساب می آید. 

تیم بادران شب گذشته و در هفته ی بیست و پنجم لیگ یک در دقایق پایانی بازی با شاهین شهرداری بوشهر شکست خورد. در مسابقه ای که بعد از گل اول، گل دوم را هم زد که از سوی کمک داور مردود اعلام شد و پیش از اینکه شاهین شهرداری بوشهر به گل دوم برسد موقعیت های خوبی برای گلزنی داشت اما از آنها بهره نبرد و در نهایت با گلی که شاگردان داوود مهابادی در دقایق پایانی بازی به ثمر رساندند دو بر یک برنده شدند. اگر بادران در این بازی قدر موقعیت هایش را می دانست و برنده می شد حتی این موقعیت را داشت به صورت موقت و با یک امتیاز بیشتر نسبت به تیم مس کرمان با صدر جدول برود. 

محسن عاشوری پیش از حضور در تیم بادران به همراه تیم خوشه طلایی قهرمان لیگ ۲ شد و فصل گذشته هم به همراه این تیم در اولین فصل حضور در لیگ یک به عنوان چهارمی دست یافت، در فصلی که تیم خوشه طلایی در هفته های ابتدایی قادر به بازی در تیم ساوه نبود ودر قم به میدان می رفت. 

آنچه که مسلم است استعفای محسن عاشوری از سمت خود در تیم بادران در حالی که تیم در رده ی دوم جدول و یکی از دو گزینه ی صعود به لیگ برتر به حساب می آید کمی عجیب است؛ آنهم از سوی مربی ای که یکی از مربیان آرام و بدون حاشیه ی فوتبال کشور به حساب می آید.

تگ ها


محسن عاشوری