محسن عاشوری: رفتار باشگاه پرسپولیس توهین آمیز بود!

محسن عاشوری سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه مدعی شد رفتار باشگاه پرسپولیس در رابطه با تغییر برنامه بازی تدارکاتی توهین‌آمیز بوده است....

سرمربی تیم خوشه طلایی ساوه نسبت به اقدام پرسپولیسی‌ها معترض شد.

به گزارش مدال، محسن عاشوری سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در رابطه با لغو بازی دوستانه این تیم با پرسپولیس گفت: از مدت ها قبل برای انجام دو دیدار دوستانه با تیم های لیگ برتری برنامه ریزی کرده بودیم و بر همین اساس مکان اسکان در تهران و هم چنین زمین تمرین را مهیا کردیم که بر اساس این برنامه ریزی قرار بود دوشنبه با ساییا و پنج شنبه با تیم پرسپولیس بازی کنیم. در این باره هماهنگی های لازم را با کریم باقری انجام داده بودم اما کریم باقری تماس گرفت و گفت کالدرون برنامه اش را تغییر داده و ما پنج شنبه بازی نخواهیم کرد و برنامه ای برای بازی در این روز نداریم. اما بعدا متوجه شدم پرسپولیس بعد از لغو بازی با ما بازی با تیم نساجی را برنامه ریزی کرده است.

وی افزود: البته مربی می تواند برنامه اش را تغییر دهد اما اگر این تغییر منجر به این شود حریف تیم در بازی دوستانه تغییر کند توهین محسوب می شود. به نظرم تیم خوشه طلایی که سابقه کمی در فوتبال دارد با برنامه تر از باشگاه پرسپولیس عمل می کند!

بیشتر بخوانید:
زمان بازگشت نعمتی به تمرین پرسپولیس مشخص شد

تگ ها


محسن عاشوری خوشه طلایی ساوه بازی دوستانه پرسپولیس پیشکسوت پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال