محسن مسلمان و رد پای جادوگر

پنالتی چیپ علی کریمی به دروازه الهلال عربستان، هنوز هم یکی از فراموش نشدنی ترین خاطره های آسیایی هواداران پرسپولیس است ......

پنالتی چیپ علی کریمی به دروازه الهلال عربستان، هنوز هم یکی از فراموش نشدنی ترین خاطره های آسیایی هواداران پرسپولیس است.

 سوپراستار شماره هشت قرمزها در زمین حریف با نهایت خونسردی، پنالتی اش را با یک ضربه چیپ از خط دروازه الهلال عبور داد. پرسپولیس در آن جدال  برنده نشد اما غرور این پنالتی، دستکمی از پیروز شدن در این مسابقه نداشت.

 

به گزارش مدال به نقل از تابناک ورزشی،این اولین بار نبود که جادوگر، دروازه تیم آبی پوش عربستانی را باز می کند. او در جریان برد خاطره انگیز 3-1 برابر این تیم در سال 79، با یک فرار تماشایی  و یک ضربه دقیق، دروازه الهلال را باز کرد.

 

حامد کاویانپور و علی انصاریان نیز گلزنان دیگر سرخپوشان در آن مسابقه بودند. کریمی با 2 گل، بهترین گلزن پرسپولیس به الهلال است و قبل و بعد از او، هیچ بازیکنی موفق نشده با لباس سرخپوشان بیشتر از یک بار دروازه الهلال را باز کند. در بین بازیکنان فعلی تیم برانکو، محسن مسلمان تنها مهره ای به شمار مي رود كه سابقه گلزني به الهلال را در پرونده دارد. محسن در بازي رفت، با يك شوت ديدني گلر حريف را مات كرد.

 

در غياب سروش، او دوباره به پست اصلي اش بازمي گردد تا يكي از نفرات کلیدی پرسپولیس در سخت ترین بازی باقی مانده از این فصل باشد. در پایان یک فصل درخشان، محسن در مسقط به دنبال برابر کردن گل هایش به الهلال با علی کریمی خواهد بود. مهندس میانه میدان سرخ ها، در لیگ شانزدهم هرگز برای پرسپولیس گلزنی نکرده اما شاید داستان مسلمان در آسیا، کمی متفاوت باشد. پرسپولیس در این مسابقه هم به قدرت خارق العاده سازندگی و هم به شوت های از راه دور این بازیکن نیاز خواهد داشت

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال