محسن کیایی: دوست داشتم مثل پژمان جمشیدی باشم!

پای ثابت فیلم های برادرش مصطفی کیایی که همه جا گفته طرفدار پرسپولیس است، وقتی در برنامه من و شما و در شبکه شما مهمان آرش ظلی پور بود، تمام رفاقت های فوتبالی اش را فدای برانکو کرد ......

پای ثابت فیلم های برادرش مصطفی کیایی که همه جا گفته طرفدار پرسپولیس است، وقتی در برنامه من و شما و در شبکه شما مهمان آرش ظلی پور بود، تمام رفاقت های فوتبالی اش را فدای برانکو کرد.

به گزارش مدال، محسن کیایی که با مهدی طارمی و محسن مسلمان دوست صمیمی است، در این برنامه هم در دعوای برانکو و طارمی حق را به برانکو داد و هم در اختلاف مسلمان و برانکو، طرف سرمربی پرسپولیس را گرفت. البته کیایی که درباره طارمی گفته بود خوب شد از پرسپولیس رفت و درباره او و رامین هم تأکید کرده بود برانکو حق داشت رضاییان و طارمی را نخواهد، وقتی به ماجرای مسلمان رسید، ضمن دفاع مجدد از تصمیم برانکو گفت: «محسن مسلمان نمی داند چرا برانکو او را نخواست. با محسن خیلی در این خصوص حرف زدم و او واقعاً خودش هم نمی داند چرا یک دفعه رابطه اش با برانکو خراب شد.» یک حرف جالب دیگر کیایی هم این بود: «دوست داشتم هم فوتبالیست حرفه ای باشم و هم بازیگر یعنی درست مثل پژمان جمشیدی!»

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال