محصص: ایراد می گیرید، راهکارش را هم بیان کنید

رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال معتقد است همراه با انتقاد و ایراد چه بهتر است راهکار لازم جهت رفت معایب نیز عنوان شود....

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر انتقادات زیادی درخصوص کمیته فنی فدراسیون فوتبال مطرح‌شده است و اینکه چرا این کمیته نباید از ظرفیت نیروی‌های جوان بهره ببرد و همچنین چرا افراد حاضر در این کمیته با سنین بالا سال‌های سال است که حاضر نمی‌شوند جای خود را به نفرات جدید بسپارند.


در همین رابط مرتضی محصص رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال در گفتگویی با خبرنگار ورزش سه گفت: «جالب است که دوستانی از سن من ایراد می‌گیرند که بعضا سن خودشان بیشتر از من است و درعین‌حال همه آن‌ها از دوستان بسیار عزیز من محسوب می‌شوند. اما این را در نظر داشته باشند که سن افراد نمی‌تواند ملاک مناسبی برای شناخت کارایی و یا عدم توانایی افراد باشد. برای مثال می‌توان از 'اندی راکسبورگ' مدیر فنی کنفدراسیون آسیا نام برد که د ر حال حاضر ۷۸ ساله است. آیا این به این معنا است شد که وی کارایی لازم را ندارد.


محصص در ادامه افزود: «باوجوداین من خودم بهتر از هرکسی می‌دانم که چقدر ایراد داریم و به نظر من این خیلی طبیعی است و ازنظر من گرفتن ایراد کار زیاد سختی نیست، اما چه بهتراست که دوستان ما ضمن انتقاد و ایراد راهکار لازم را هم عنوان کنند که در این صورت می‌تواند خیلی مثمرثمرتر واقع شود.»


رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال در ادامه مثالی در همین رابطه زد و اظهار داشت: «نقاشی در فرانسه یک از نقاشی‌هایش در معرض عموم گذاشت و از مردم خواست اگر ایراد خاصی در نقاشی می ببیند به او بگویند و مردم بیش از صدها ایراد از او گرفتند، اما درحالی‌که از همان افراد خواست که راهکاری ارائه دهند، کسی حرفی نزد. این یعنی هر عملی می‌تواند در جای خوش ایرادات زیادی داشته باشد اما چه بهتر است که راه برطرف کردن ایرادات را هم عنوان کنیم.»

تگ ها


مرتضی محصص فدراسیون فوتبال